Party Time

Witam

Bardzo się cieszę, że przez kolejne pół roku będę Was jeszcze inspirować w tak fajnym gronie DT. Na sam początek mam małą relację z party ;)

Niedawno nasza córeczka skończyła roczek, to idealny moment by urządzić fajną imprezę dla najbliższych. Od początku wiedziałam, jak wszystko będzie wyglądać i nie mogłam się doczekać realizacji planu. Świętowaliśmy w tropikalnych klimatach, z dodatkami z kolekcji Let`s flamingle od Piątku Trzynastego.

Zaproszenia na uroczystość stworzyłam na gotowych kartach z kolekcji – po prostu nadrukowałam na odwrocie tekst i zdjęcie.

Nowością w sklepie są BUTLE Z HELEM – dla mnie bomba ! Bo kto nie lubi balonów, które pięknie uzupełniają imprezę. Dzieci w szczególności były zachwycone. Napompowaliśmy 5 balonów na ok 60cm, 4 na ok 35cm i ok 8 zwykłych a hel jeszcze się nie skończył ;)  By nam balony nie uciekły przymocowaliśmy je do ciężarków, które możecie nabyć w sklepie.

Kilka dekoracji  specjalnie dedykowanych na babeczki, topper na tort, zawieszki na słoiczki …. to wszystko sprawiło, że impreza była bardzo kolorowa, i co najważniejsze bardzo udana :)

 

Pozdrawiam serdecznie, Marta

 

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *