Dla maluszka

Akcję poszukiwania pastelowych kolorów filcu uważam za zakończoną. Nowy, wełniany filc dostępny w sklepie Paper Concept idealnie wpasował się w mój gust. Od teraz tworzenie pastelowych prac o tematyce dziecięcej będzie dużo przyjemniejsze. Szczególnie upodobałam sobie jaśniutki róż. Musi jeszcze chwilę poczekać, gdyż dziś na warsztacie baner z imieniem dla małego Mikołaja.
Mama maleństwa urządziła mu pokoik w biało-szaro-miętowych barwach.
I taki też jest napis :-)

Do kompletu zrobiłam chmurkowo – misiową karuzelkę. Technika FLAT FELT, o której nie raz pisałam jest już moją ulubioną. Na czym ona polega? Dowiecie się w kolejnym poście.
Praca z filcem przebiegała bez zarzutu. Wielki plus za niepylenie podczas cięcia. Było to moją zmorą przy testowaniu innych filców.
Także alergicy – nie macie się o co martwić ;-)
Mam nadzieję, że już sami się przekonaliście jak przyjemna jest praca z tym filcem.
Udanego dnia kochani!
Basia

2 komentarze

  • Pytanie za 100 punktów. Basiu droga, jaką techniką wycinasz kształty np. chmurek, że są jednakowe i takie idealne? Głowie się już dłuższy czas jak osiągnąć taki efekt i wciąż nic nie wymyśliłam :(

  • Kochana, mam przygotowane szablony z twardej tektury. To cały sekret. Druga sprawa to dobre nożyczki, to naprawdę ma znaczenie. Polecam te małe, do wycinania niewielkich kształtów. Przygotowuję kurs o tym, jak powstaje kształt krok po kroku. Mam nadzieję, że Ci się przyda :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *