Miś siłacz

Misie to dla mnie temat niewyczerpany, uwielbiam je w każdym wydaniu. Chyba nie ma innego zwierzaka, który sprawdziłby się tak dobrze w wersji chłopięcej i dziewczęcej, we wszystkich kolorach, ubrankach i zestawieniach. Z tego powodu wśród moich prac zdecydowanie misiów nie brakuje :)

Z mojej pracowni wychodzi ostatnio więcej prac dziewczęcych, dlatego postanowiłam dla przełamania stworzyć coś dedykowanego typowo dla chłopców. Wybór padł oczywiście na misia, którego umieściłam w ramce. Bardzo lubię tę formę prezentowania filcowych zabawek, ponieważ można nimi udekorować pokój i mieć je ciągle “na oku”.

Pan Miś otrzymał niebieskie spodenki na szelkach i pasiastą bluzeczkę. A do tego metalową sztangę, aby mógł dbać o bicepsy :D Jednak nie każdy miś musi być siłaczem, równie dobrze może trzymać w łapkach kwiatuszki (na przykład papierowe różyczki, które posłużyły mi za dekorację do zdjęcia), serduszko lub mniejszego misia.

Za tło obrazka posłużył mi papier do scrapbookingu w miętowe gwiazdki z przepięknej kolekcji Cute & Co. Ubranko siłacza skojarzyło mi się trochę ze stylem marynarskim, dlatego ramkę wewnątrz uzupełniłam biało-niebieskim sznurkiem piekarskim.

Myślę że taka ramka pięknie udekoruje pokój każdego małego mężczyzny. Przeszło mi również przez myśl, że mogłaby być zabawnym prezentem na przykład dla trenera personalnego :) A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Buziaki!

 

 

 

 

 

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *