planer

Witajcie!
Ania zaprojektowała planer w dwóch wersjach. Ten w wersji dziennej, bo jest jeszcze tygodniowy, wylądował u mnie na początku stycznia. To ważny pomocnik, którego będę używała codziennie, więc pomysł na jego wygląd musiał dojrzeć. Wreszcie mogę się nim cieszyć i planować swoje projekty.

Chciałam, żeby był taki mój – więc myślałam, przykładałam papiery, przerzucałam mnóstwo inspiracji i wreszcie do głowy przyszła myśl, żeby użyć swoich zdjęć do ozdobienia okładki. I to był strzał w dziesiątkę. Jestem bardzo zadowolona z efektu.
Okładkę stanowi czarny papier – użyłam tego o dość dużej gramaturze, ponieważ naklejałam na jego powierzchnię zdjęcia i nie chciałam, żeby się marszczył. Dla większej trwałości i tak podkleiłam jeszcze jeden karton pod spód mojej okładki. Dzięki temu jest bardzo trwała. Do scalenia planera użyłam dziurkacza i otwieranych metalowych kółek – które rewelacyjnie się zachowują i prezentują. Dzięki nim mogę łatwo i szybko zmieniać kolejność kart, dokładać je lub odejmować. Nie lubię zagiętych rogów, dlatego zaokrągliłam je. Na kółka zawiązałam kilka tasiemek, które dodają mu ciekawego wykończenia. Bardzo cieszy mnie fakt, że okładkę, w zależności od zniszczenia lub nastroju mogę zmieniać.

Mam nadzieję, że Was zainspirowałam do stworzenia swojego notesu do planowania. Zapraszam również do obejrzenia przepięknej wersji Ani, którą znajdziecie tutaj:
https://blog.paperconcept.pl/2018/01/planer-na-nowy-rok/

 

 

 

Pozdrawiam Was!
Magda

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *