Planer na Nowy Rok

Witajcie w Nowym Roku!
Mam nadzieję, że będzie on dla Was dobry, pełen kreatywnych pomysłów i że równie chętnie jak w poprzednich latach będziecie zaglądać na naszego bloga :)
Nowy rok to zazwyczaj nowy kalendarz, albo jeszcze lepiej – planer! Zapraszam Was na moją pierwszą noworoczną inspirację!

Wśród ostatnich nowości marki Simply Crafting pojawiły się wkłady do kalendarzy, planerów i notesu zamówień, które miałam okazję zaprojektować. Dziś pokażę Wam przygotowane przeze mnie planer tygodniowy i notes zamówień.
Planer występuje w dwóch wersjach – dziennej i tygodniowej. Wersja dzienna pozwala na zaplanowanie każdego dnia, tygodniowa – całego tygodnia.   Planery są bardzo uniwersalne, nie mają wpisanych dat, dlatego możemy zaplanować go pod swoje potrzeby. Ja przygotowałam planer w wersji tygodniowej. Na lewej stronie mamy rubryki do wpisania zaplanowanych na dany tydzień spotkań, zakupów, telefonów i maili oraz miejsce na wpisanie tego, co pozostało do załatwienia z poprzedniego tygodnia, na prawej stronie zaś znajduje się skrócony tygodniowy kalendarz. Daty wpisujemy/zaznaczamy samodzielnie.
Notes zamówień powstał na bazie notesu, który zaprojektowałam dla siebie kilka lat temu. Bardzo długo szukałam notesu, w którym mogłabym zapisywać swoje zamówienia, ale nic nie spełniało moich oczekiwań. Postanowiłam więc stworzyć taki, który w 100% będzie spełniał moje potrzeby. Po prawie trzech latach używania wiem, że nie zmieniłabym w nim nic. Z przyjemnością więc dzielę się z Wami swoim pomysłem.
Wśród wkładów znajdziecie także dwa uniwersalne kalendarze. Jeden ma cały tydzień na stronie, drugi – tydzień na dwóch stronach. Kalendarze są niedatowane, można więc zacząć prowadzić je w dowolnym momencie roku. Nie zdezaktualizują się ani nie przeterminują :)

Wkłady są wydrukowane na papierze o gramaturze 100 g, co sprawia, że są trwałe i eleganckie. Druk jest kolorowy i dwustronny. Każdy notes ma 100 kart. Notesy służą do samodzielnego zbindowania lub spięcia w inny sposób (np. kółkami do spinania), a okładki możemy ozdobić w dowolny, spersonalizowany sposób. Ja wybrałam przypominające letni zielnik papiery Stamperia “Herbarium”. Rogi zabezpieczyłam przed zniszczeniem metalowymi narożnikami.

Moje planer i notes zamówień prezentują się tak:

Mam nadzieję, że zachęciłam Was do wypróbowania moich notesów :)
Pozdrawiam i do zobaczenia w kolejnym wpisie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *