Potrójne życzenia

Witajcie!
Dziś moja inspiracja dla Was będzie kolorowa, kwiatowa i wiosenna. Wszystko za sprawą nowej kolekcji papierów do scrapbookingu Piątek Trzynastego “Hello Beautiful”. Śmiało mogę powiedzieć, że papiery mają wszystko to, co lubię – moje ulubione połączenia kolorystyczne, kwiaty i elementy do wycinania. Mają więc wszystko, co potrzebne jest do zrobienia kartki.

Przygotowałam na dziś trzy różne karteczki. W zależności od tego jakich dodatków użyjemy i w jakiej ilości – efekt może być zupełnie inny. Kartki są podobne, ale jednak różne :)
Papiery “Hello Beautiful” są bardzo uniwersalne. Z powodzeniem można wykonać z nich kartkę, album lub exploding box na ślub, urodziny, imieniny, kartkę gratulacyjną, idealnie nadadzą również na prace z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka. Pole do popisu jest naprawdę duże.
Ogromną ozdobą kartki są elementy wycięte ze specjalnego arkusza w bloczku – kwiaty, gałązki, listki. I chociaż samego, precyzyjnego wycinania nie lubię, to efekt końcowy wart jest chwili poświęcenia ;)
W kartkach wykorzystałam również wykrojnik Sizzix “Flower border” – prawda, że jest pięknym elementem ozdobnym?
Kropką nad “i” stały się perełki w płynie.

Jak Wam się podobają moje dzisiejsze kartki?
Do zobaczenia w kolejnym wpisie!

 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *