Piernikowa chatka

Dzień dobry :)
Dziś będzie bardzo smaczna inspiracja :)
Z pomocą wykrojnika Sizzix przygotowałam kartkę w formie piernikowej chatki. Domek oczywiście wcale nie musi być piernikowy, wszystko zależy od Waszej wyobraźni. Ja jednak postawiłam na słodkości i oto efekt :)

Zestaw wykrojników Sizzix Gingerbread Fold-a-Long zawiera wszystko, co potrzebne jest do wykonania domku. W opakowaniu znajduje się krótka instrukcja, w jaki sposób należy przygotować papier i wyciąć bazę, aby uzyskać kształt rozkładanej chatki. Wykonanie takiego domku jest dość pracochłonne, wycinania jest sporo, jeszcze więcej klejenia, ale moim zdaniem efekt wynagradza wszelkie trudności.
Mam nadzieję, że wszyscy, którzy w tym roku otrzymają ode mnie przed świętami taka kartkę, będą zaskoczeni i zachwyceni :)

Do wykonania kartki użyłam papieru w “piernikowym” kolorze Materica Kraft 250 g. Powstała z niego baza domku. Do ozdobienia wykorzystałam świąteczne papiery z kolekcji “Twas the Night Before Christmas” Echo Park i arkusz z zeszłorocznej kolekcji “Christmas Delivery – Journaling 4×6” Carta Bella. We wnętrzu znajdują się życzenia wydrukowane na moim ulubionym papierze Tkanina lniana. Ostatni szlif i zimowy wygląd nadały kartce delikatne kleksy z białej farby akrylowej i perełki w płynie.
Co myślicie o takiej kartce?

Pozdrawiam Was i zapraszam na kolejne, świąteczne inspiracje!
Ania

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *