urodziny bliźniaków

Już za chwilę swoje pierwsze urodziny będą obchodzić bliźniaki – Julianek i Jaś. To nie taka prosta sprawa, bo z bliźniakami bywa różnie. Bardzo często zdarza się, że chcą mieć to samo. Postanowiłam, że kartki, które przygotowałam na tę okazję, będą bardzo podobne, ale nie takie same.
Na szczęście to ich pierwsza rocznica urodzin, więc gdyby się im coś nie podobało, to spierać się będą trochę później :)

W ruch poszedł jeden z moich ulubionych papierów, który bardzo często wykorzystuję jako bazę do różnych projektów. Jego satynowe wykończenie, snieżnobiały odcień i gramatura pozwalają na wiele szaleństw. Za pomocą gilotyny i tablicy do bigowania bardzo sprawnie wykonałam dwie bazy. Ponieważ to urodziny w letnim sezonie, nie mogło zabraknąć balonów i soczystych kolorów. Balon narysowałam sama, wycięłam i odbiłam kilkanaście sztuk na resztkach, które zostały po wycięciu kartkowych baz.
Te piękne kolory uzyskałam używając fantastycznie napigmentowanych i niezawodnych tuszy Distress. Na bazie nadrukowałam napis – tak mam już nową drukarkę :) Jednak nie znamy się jeszcze zbyt dobrze… Potem przymocowałam baloniki w pożądanej konfiguracji. Jak widać, niektóre przykleiłam za pomocą magica niektóre kostką dystansującą, by uzyskać nieco głębi. Pozostało mi zaokraglić rogi i dopasować kopertę.

Zrobione! Mam nadzieję, że kiedyś chłopakom się spodoba :)

Produkty ze sklepu:

biały papier,
gilotyna,
tablica do bigowania,
ołówek,
gumka,
nożyczki,
czerwony tusz,
pomarańczowy tusz,
żółty tusz,
zielony tusz,
niebieski tusz,
fioletowy tusz,
zaokrąglacz do rogów,
klej magic,
kostka dystansująca,
koperty białe

 

 

Życzę Wam kolorowego lata!
Magdalena Jurczyk

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *