już czas zaprosić gości na komunię

Witam Was serdecznie i witam również nowe projektantki, które zasiliły nasz DT! Zapraszam do podglądania Ich niesamowitej twórczości! <3
Ostatnio urzekło mnie zaproszenie w formie karty. Jest tylko awers i rewers. Z jednej strony napis “Zaproszenie” a z drugiej jego treść. Odwracasz i czytasz. Jak tylko zobaczyłam ten zestaw papierów z kwiatami od Stamperii, od razu wiedziałam, że go użyję właśnie do ich zrobienia.

Bazą karty jest różowy papier Woodstock Cipria 260 g. Wszystkie papierowe części wycięłam gilotyną i zaokrągliłam ich rogi dziurkaczem narożnikowym. Treść, czyli informacje o uroczystości nadrukowałam na kremowym papierze Materica Gesso 120 g z delikatną fakturą i tutaj popełniłam błąd, ponieważ użyłam za małej gramatury. Nie przewidziałam, że podłożona pod nią wstążka będzie przebijać. Dlatego proponuję użyć jego grubszej wersji. Tę stronę wykończyłam dwoma kryształkami samoprzylepnymi. Na tytułowej przykleiłam odpowiednio mniejszą kartę ozdobną wyciętą z zestawu z papierów Róża Shabby – Stamperia, z nadrukiem “ZAPROSZENIE”. Tasiemkę przykleiłam klejem w taśmie, który idealnie się do tego sprawdził. Zawiązałam kokardkę i dobrałam odpowiedni kolor kopert.

Podlinkowane materiały z naszego sklepu:

różowy papier  Woodstock Cipria 260 g,
kremowy papier z delikatną fakturą Materica Gesso 120 g,
zestaw papierów Róża Shabby – Stamperia,
trymer,
dziurkacz narożnikowy,
klej magic,
klej w taśmie Milan,
nożyczki,
kryształki samoprzylepne,
szare koperty

 

 

Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Jurczyk

 

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *