Romantyczne kartki z liskiem

DSC_8763Cześć! Tyćko spóźniona wpadam do Was z romantycznymi kartkami z liskiem w sam raz na zbliżające się Święto Zakochanych. Wykonałam je przy użyciu zachwycającego urządzenia: Alphabet Punch Board od We R Memory Keepers. Jest łatwe w użyciu, a wycięte literki są zgrabne i pasują do każdej papierowej pracy rękodzielniczej. Litery będą miały zastosowanie w pracach na każdą okazję!

Gooorąco Wam polecam to urządzenie. Odsyłam Was od razu na mój profil na Instagramie – pokazuję TUTAJ, jak działa urządzenie i jak szybko można stworzyć literki.

Mam nadzieję, że podzielicie mój entuzjazm. Mam już mnóstwo pomysłów w głowie, jak wykorzystać literki w swoich pracach. A poniżej prezentuję pierwszą realizację pomysłu, czyli właśnie walentynkowe kartki.

DSC_8758

DSC_8762

Materiały użyte w kartkach:
Zestaw papierów Simple Stories – The Reset Girl Collection – 15 x 15 cm
Narzędzie do wycinania liter – DIY Party – We R
Klej Magic 45g introligatorski z aplikatorem
Papier Arcoprint – Extra White 250g 100 ark.

Pozdrawiam,
Joaśka

2 komentarze

  • Urządzenie bardzo ciekawe i widzę na filmie, że jest instrukcja jak krok po kroku wyciąć każdą literkę? Minusem może być fakt, że nie mamy wpływu na wielkość tych literek – chyba, że się mylę?

  • Tak, w zestawie znajduje się instrukcja. Niektóre literki można tworzyć na dwa sposoby. Wydaje mi się, że litery (przynajmniej niektóre) można lekko uszczuplić i dzięki temu zmniejszyć. Postaram stworzyć taki tutorial :-)
    Pozdrawiam,
    Joaśka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *