pudełko na prezent

Czas obdarowywania się prezentami zbliża się, więc przedstawiam Wam bardzo szybki sposób na zapakowanie prezentu. Dziś wykorzystam genialne tekturowe pudełko z elegancką przykrywką. Korzyść takiego opakowania jest podwójna, bo wygląda pięknie i można je potem np. pomalować i wykorzystać, do przechowywania różnych drobiazgów.

Do zdobienia pudełka użyłam girlandy z bukszpanu, dzwoneczków i jutowej taśmy. Bukszpan zwinęłam kilka razy tak, aby uzyskać wianuszek, do którego przymocowałam za pomocą drucika dwa czerwone dzwoneczki. Końce taśmy jutowej skleiłam za pomocą kleju w kropkach na spodzie pudełka, biorąc pod uwagę możliwość jego ponownego wykorzystania. Teraz za pomocą drucika zamocowałam wianuszek na kremowej taśmie. I już!

Produkty ze sklepu:

pudełko tekturowe,
girlanda z bukszpanu,
dzwoneczki,
nożyczki,
klej w kropkach,
drucik

 

 

 

magdalena_j_thumb

Dziękuję za uwagę!
Magdalena Jurczyk

Zapisz

2 komentarze

  • Tytuł sugeruje raczej, że będzie to instrukcja, jak zrobić takie pudełko, a nie jak ozdobić gotowe. Rozczarowałam się.

  • świetny pomysł – efektowny i szybki… ja na taki właśnie czekałam… składanie pudełek samodzielnie – prezentowane zresztą już kiedyś na tym blogu – byłoby przy średniej ilości prezentów i czasochłonne i droższe… torebek na prezenty też przecież nie składamy, a jedynie zamiast użyć kolorowych ozdabiamy szare albo białe… brawo Magda!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *