Nastrojowo…

IMG_7944Dlaczego tak bardzo lubimy Święta Bożego Narodzenia? Bo towarzyszy im szczególny nastrój, który osiągany jest przez światło. W blasku światła migoczą kolorowe ozdoby na choinkach. Światło tworzy też szczególny, cudowny nastrój we wnętrzach. Dlatego też moja dzisiejsza inspiracja jest bardzo nastrojowa.
Niewielkim kosztem możemy stworzyć oryginalne ozdoby, które sprawią, że w naszym otoczeniu będzie bardzo przyjemnie. Świecznik, który chciałam wam pokazać nawiązuje do mojej inspiracji świątecznej – zimowej herbaciarki z poprzedniego roku. Wykonany jest w tej samej technice. Sosnowy świecznik pomalowałam bejcą w kolorze orzech, następnie prawie suchym szczecinowym pędzlem przetarłam całość na biało. Z papieru ryżowego wydarłam motyw z zaśnieżonym kościółkiem i nakleiłam na pomalowany świecznik. Następnie dodałam gwiazdki i śnieżynki z szablonu i pochlapałam całość kilkoma kolorami farb.

IMG_7943IMG_7935IMG_7952IMG_7940
Do tego świecznik dorobiłam jeszcze dwa. Te  okleiłam papierem do scrapbookingu i pomalowałam dookoła białą farbą. Dodałam dzwoneczki i sznureczek i nastrojowe świeczniki gotowe. W tle możecie zobaczyć dostępne w sklepie gwiazdki, które najpierw pomalowałam farbą w kolorze ciemnego brązu, a następnie przetarłam świeczką i pomalowałam farbą białą. Całość przeszlifowałam, uwidoczniając brązową farbę pod spodem.

IMG_7966 IMG_7965 IMG_7962
Podobają się wam moje nastrojowe dekorację? Zapraszam do tworzenie podobnych.

IMG_7928

Ze sklepu PaperConcept użyłam:
sosnowy świecznik
bejca Pentart kolor orzech
papier ryżowy ITD R994
– farby: biała, turkusowa, i błękitna
farba brązowa
szablon Viva Decor
papier do scrapbookingu Carta Bella – Chritmas Delivery – Pretty Presents
dzwoneczki białe
sznurek piekarki turkusowy
– gwiazdka
klej do deoupage

Pozdrawiam
Asia joanna_p_thumb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *