Latawiec na poprawę humoru

DSC_5571a

Witajcie!
Każdy sposób jest dobry, aby rozweselić taki mokry i ponury dzień jak dziś. Moim sposobem na jesienną chandrę jest oczywiście scrapowanie :) Dziś, na poprawę humoru, przygotowałam radosną kartkę z latawcem.
Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wypróbowac stempelków i wykrojników Lawn Fawn, to szczerze Was do tego zachęcam. Pierwsze, co przychodzi mi na myśl, to prześliczne wzory stempelków. Kilka dni temu, na facebookowym profilu naszego sklepu, jedna z Klientek napisała, że uwielbia stempeki Lawn Fawn za ich “uroczość”. Myślę, że jest to idealne określenie :) Słodkie zwierzątka początkowo kojarzą się z pracami dziecięcymi, jednak po dokładniejszym obejrzeniu kolekcji przekonacie się, że są bardzo uniwersalne. Świetnym uzupełniem są okolicznościowe napisy, a także wykrojniki dopasowane do stempeków. Zarówno ze stemplami jak i wykrojnikami pracuje się doskonale. Stemplowa odbitka dokładnie odwzorowuje każdy, nawet najmniejszy szczegół, natomiast jeśli chodzi o wykrojniki to wycinają idealnie i nie ma problemu z wyjęciem scrapka z wykrojnika.
Moją dzisiejszą kartkę zdobi wykrojnikowy latawiec oraz napis z zestawu stempli “Big scripty words”. Bazę zrobiłam samodzielnie przy pomocy tablicy do bigowania i gilotyny z papieru ozdobnego. Wkorzystałam papier w chmurki, aby nadać kartce lekkości. Latawiec pomalowałam promarkerami.
Kolorowa kartka rzeczywiście poprawiła mi humor, mam nadzieję, że rozjaśni również i Wasze twarze :)

DSC_5561a DSC_5574a DSC_5564a DSC_5567a DSC_5568a

 

Materiały wykorzystane do zrobienia kartki:

wykrojnik Stitched Kite Lawn Fawn
stemple Big Scripty Words Lawn Fawn
papier ozdobny gładki
zestaw papierów “Happy Summer” Echo Park
tusz Distress Black Soot
klej Magic z aplikatorem
– Promarkery – Cardinal Red, Lemon, Pine, Arctic Blue
gilotyna Martha Stewart
tablica do bigowania
kostki 3D
Pozdrawiam i dozobaczenia w następnym wpisie :)
anna_w_thumb2

2 komentarze

  • Fantastyczna inspiracja:)…kocham produkty tej firmy…twa karteczka urocza jak również widziałam ten filmik do latawca :)https://www.youtube.com/watch?v=m4NtHMD65yw…., prosimy o wiecej i wiecej inspiracji ….i mega promocje na ich stempelki!!!!!!!Jednym słowem są warte grzechu :) jakość plus humor tekstów :)

  • o tak, choć chciałoby się wrócić do takiego błękitu nieba… :) pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *