Czasami zamykam się w sobie – video tutorial

P8311707Witam wszystkich w ten wspaniały dzień, jakim jest pierwszy września :) Mam nadzieję kochani rodzice, że dzisiaj złapiecie troszkę oddechu-mimo że domniemam, iż poranek był dla Was tak ciężki jak i dla mnie. Jestem matką, więc wiecie o czym piszę :)

Dzisiaj postanowiłam podzielić się z Wami moim tutorialem, który powstał bardzo bardzo spontanicznie. Dwa razy bardzo oznacza jedno – że naprawdę siadłam i na szybko go zrobiłam :)  Mój wpis do art journala zatytułowałam “czasami zamykam się w sobie”. Użyłam do pracy farb akwarelowych, ale bardzo mało. Więcej jest dzisiaj dla odmiany farb akrylowych, tuszy oraz mgiełek firmy Distress. Starałam się, aby praca była bardzo prosta, aby pokazała możliwości farb akrylowych tak, żebyście mogli podjąć eksperyment. Pamiętajcie, one po połączeniu z wodą są bardziej przyjazne dla początkujących i nie tylko w zasadzie :).

Na drugim planie jest papier do decoupage, który polecam do wszelkich prac mediowych. Nie ograniczajmy produktów. Jeśli jest napisane: do decoupage-użyjmy do scrapowych prac, jeśli natomiast jest w szufladzie scrapbooking-to znaczy dla odważnych, że do decu będzie jak znalazł … Mam nadzieję, że nie zakręciłam Was swoim tekstem za bardzo i będziecie mieli jeszcze siłę, aby obejrzeć filmik.

P8311705

P8311706

P8311707

 

Do wykonania pracy użyłam:

farby Renesans

pędzel na wodę

gesso w żelu

medium pękające

mgiełka Distress

papier ekologiczny

nitownica

farba akrylowa mosiądz

farba cielista Renesans

tusz rysunkowy

pisak

tusz distress

papier do decpupage

klej i lakier do decoupage

farba złota renesans

Dzięki za uwagę i pozdrawiam serdecznie

Aga Baraniak

aga_b

Jeden komentarz

  • Praca piękna. Film obejrzałam z ogromnym zainteresowaniem i powiem szczerze, że dużo się dowiedziałam. Prace mediowe nie są moją mocną stroną. Nie potrafię wykorzystać tych farbek, tuszy, past itp. a tu wszystko jasne… no prawie;)
    Pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *