Przepis na kartkę inspirowaną kolekcją papierów i dodatków

DSC_6716

Czołem!
Nawiązując do punktu 6 artykułu Ani zatytułowanego “Grzechy początkujących twórców”, chciałabym Wam podpowiedzieć kolejne miejsce, w którym możecie szukać inspiracji i pomysłów na kartki.

Są to kolekcje papierów do scrapbookingu, których producenci dostarczają Wam nie tylko fantastycznych wzorów papierów, różnorodnej kolorystyki, ale również dodatki, które możecie wykorzystywać dowolnie, nieszablonowo, według swoich kaprysów. Nie spodziewacie się nawet, że w kartach do journalingu możecie znaleźć także pomysły na układ kartek. Poniżej przedstawiam Wam przykład, ile pomysłów przyniósł mi arkusz z kartami do journalingu z kolekcji papierów Fall is in the air od Echo Park.

DSC_6719

Wszystkie te pomysły wykorzystałam przy tworzeniu kartek. Wykrojnikowemu miśkowi dodałam szalik, z arkusza wycięłam napisy i dynie, a także etykietki, które przywiązałam do kartek.

DSC_6728

DSC_6729

Dodam, że najwięcej możliwości stwarzają właśnie papiery od Echo Park. Ich producenci dbają o to, aby do każdej kolekcji papierów stworzyć współgrające naklejki, karty do journalingu, chipboardy, a nawet wykrojniki. Uniwersalność wzorów papierów umożliwia ich wykorzystanie do prac o zupełnie innej tematyce niż kolekcja papierów. Mi udało się stworzyć uniwersalne kartki (urodzinowe, imieninowe czy z pozdrowieniami czy życzeniami na każdą okazję) w jesiennym klimacie.

DSC_6731

Wykorzystane materiały:
Zestaw papierów Echo Park 15×15 cm – Fall is in the air
Wykrojnik Echo Park – Bear
Arkusz Echo Park – Fall is in the air – Karty do journalingu
Ruchome oczy

Pozdrawiam,
Joaśka

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *