Mediowy blejtram z produktami firmy Renesans

P8181679-2Witajcie kochani. Dzisiaj mam dla Was mediowy blejtram z odważnymi kolorami. Jestem tak zachwycona akwarelami Renesansu, że nie mogłam się powstrzymać od tej inspiracji. Sami zobaczcie, jak wyszło. Dla ciekawskich: przeczytajcie uważnie posta :) na końcu mała niespodzianka…

Wykorzystałam do pracy płótno, farby akwarelowe Renesans, kredki akwarelowe oraz chusteczkę do decoupage. Uwielbiam umieszczać na blejtramach papier ryżowy oraz serwetki.  Dziś padło na wzór róży, która idealnie wkomponowała mi się w tło i uzupełniła braki w pracy, jakie mnie bardzo czasami męczą. A jak mnie coś męczy, to zaczyna się kombinatoryka. Najważniejsze jest to, że proces kombinowania zakończony jest prawie zawsze gotową pracą :).

Na płótnie dużo się dzieje. Jak już zapewne dało się zauważyć, uwielbiam bałagan. Choć ten nieład to tylko pozory. Prawie zawsze jest to bałagan przemyślany :). Pisze prawie, bo tak jest w rzeczywistości. Różnie to bywa z mediami i procesem powstawania prac.

1
P8181678-2

P8181679-2

P8181680-2

Na koniec mam dla Was małą niespodziankę. Już niebawem będziecie mogli wypróbować akwarele oraz farby kredowe firmy Renesans dostępne w sklepach Paper Concept na darmowych, pokazowych warsztatach, które odbędą się we Wrocławiu. Więcej informacji już wkrótce. Dziś już żegnam się z Wami i do następnego razu :). Obserwujcie bloga i profil na FB, aby wiedzieć więcej na temat warsztatów.

pozdrawiam

Aga Baraniak

aga_b

do pracy użyłam:

klej i lakier do decoupage

podobrazie malarskie

farba kredowa Renesans

akwarela w kostkach Renesans

akwarela w kostkach Renesans

akwarela w kostkach Renesans
akwarela w kostkach Renesans

akwarela w kostkach Renesans

akwarela w kostkach Renesans

papier Carta Bella

ozdoby tekturowe

sznurek naturalny

pędzel na wodę

marker olejowy biały

stempel kauczukowy

serwetka

 

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *