Kartka słodyczą ociekająca

8Papiery wielkiej urody i świetnej jakości zwróciły w sklepie moją uwagę i bez chwili wahania je nabyłam!  Wiecie sami jak to jest z takimi nabytkami: oglądam, wącham, dotykam, podziwiam, zachwycam się… i szkoda mi pociąć!

Przyszła jednak nieuchronnie ta chwila, kiedy trzeba było zrobić z nich użytek i pierwsze co mi przyszło na myśl, to urodzinowa kartka z dużą ilością warstw. Poprzekładałam jak torcik dwa rodzaje papierów  z kolekcji Tenderness marki dpCraftMięta i róż  rozjaśnione białymi akcentami ładnie się skomponowały.

Kolekcja opiera sie na tych dwóch barwach, dopełnia je w drobnych akcentach jasny brąz z odcieniem oliwkowym. Arkusze ozdobione są motywami kwiatowymi, paryskimi, jest trochę przeuroczych ptaszków i ładne damaski na drugiej stronie arkuszy. Delikatne przetarcia i rozmazane plamy dodają vintageowego uroku papierom.

Kwiatki zrobiłam sama z papieru czerpanego zabarwionego tuszem. Udało mi się idealnie dostosować odcień różu kwiatków do papieru.

6

Przyjrzyjcie się bliżej całym arkuszom:

papier-dwustronny-305-x-305-cm-tenderness-05papier-dwustronny-305-x-305-cm-tenderness-04papier-dwustronny-305-x-305-cm-tenderness-08

Te papiery idealnie nadają sie na wszelkie romantyczne okazje: śluby, rocznice, chrzty. Doskonale wpisują się kolorystyką i grafiką w styl shabby  chic.

9

Pochwalę się przy okazji innym zakupem, który niezwykle mnie ucieszył : trymer składany marki Martha Stewart

trymer-do-papieru-skladany-martha-stewarttrymer-do-papieru-skladany-martha-stewart (1)

Narzędzie, które bardzo ułatwi mi życie. Ponieważ bardzo często uczestniczę w różnego rodzaju warsztatach i scrapowych spotkaniach, do tej pory zmuszona byłam taszczyć ze sobą nieporęczny tyrmer lub tradycyjną pełnowymiarową gilotynę. Zazwyczaj nie było zbyt dużo miejsca, by się z takim sprzętem rozłożyć. A teraz kłopot mam z głowy i cieszę się jak dziecko nowym nabytkiem. Dodam jeszcze tylko, że tnie jak przysłowiowa brzytwa. Polecam – lekki, po złożeniu niewielki i poręczny i funkcjonalny, cena akceptowalna.

Do wykonania kartki użyłam :

– trymer do papieru
– Big Shot
– masa plastyczna biała
– tusz Distress Worn Lipstick
– arkusz Tenderness 05
– arkusz Tenderness 04
arkusz Tenderness 08
– klej Magic

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne inspiracje.

12654500_784860824990584_8642799575153699760_n

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *