Absolutely mint

l5

Chciałabym polecić Wam dzisiaj dwa produkty. Pierwszym z nich jest papier fakturowany. Ja do swojej pracy wybrałam kolor miętowy, który w opisie ma nazwę Acquamarina. Polecam ten papier ze względu na jego jakość, gramaturę i kolorystykę, jako doskonały do wycinania scrapków wykrojnikami. Wszystkie kolory papieru fakturowanego znajdziecie w tej zakładce.

Zachwyciłam się tym kolorem – absolutnie miętowym! Papier ma delikatną fakturę i wycięte z niego scrapki wygladają bardzo elegancko  Na mojej kartce znalazła się serwetka wycięta właśnie z tego papieru.

Drugi rodzaj papieru, jaki chciałabym również polecić, jako użyteczny do tego samego celu,  to papier marmurkowy. Chętnie sięgam po te dwa rodzaje papierów o wysokiej gramaturze, a zwłaszcza wtedy, gdy muszę wyciąć ażurowy element.

Papiery marmurkowe znajdziecie w tej zakładceDostępne są w 6-ciu pastelowych odcieniach. Bardzo ładnie prezentują się w zestawieniu z papierami do scrapbookingu. Oba rodzaje papieru dostępne są w zestawach, w formacie A4. Cena zestawu, a szczególnie papieru marmurkowego, jest bardzo przystępna.

Listki na mojej kartce wycięte zostały z tego koloru papieru:

papier-marble-cover-200-g-a4-delphic-green-20-ark

a serwetka z tego koloru papieru fakturowanego:

papier-nettuno-215-g-a4-acquamarina-20-ark

l3

l2

Kwiaty, które widzicie wykonałam z foamiranu w kolorze białym, który zabarwiłam dwoma rodzajami tuszu Distress: środki wypełnił tusz w kolorze mustard seed, a płatki wytuszowałam kolorem salty ocean

Elementy kwiatków sklejałam klejem poliwinylowym Anita’s tacky pva glue. Klej jest bezkwasowy i nie niszczy pianki. Schnie co prawda wolno, ale trzyma dobrze i po zaschnieciu jest przezroczysty.

l5

l4

Jestem zadowolona z produktów, które dzisiaj przedstawiłam i z pewnościa będę je systematycznie nabywać oraz z czystym sumieniem polecać.

Do wykonania pracy użyłam również:

Big Shot

klej Magic

kostki dystansowe

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne inspiracje.

12654500_784860824990584_8642799575153699760_n

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *