Mediowanie na blejtramie

cats

Witajcie!

Bardzo lubię takie wprawki z mediami: zadaję sobie temat i niespiesznie, z wielką przyjemnością eksperymentuję.
Ostatnie moje “posiady” z mediami na blejtramie zakończyły się tak, jak widzicie na zdjęciu.
Uzyskałam przyjemnie matowe tło w zgaszonych kolorach. Fakturę tła ozdobiła maska w romby i tekturka – szachownica. Elementem centralnym jest zdjęcie w tekturkowej ramce. Oko przyciąga ramka, którą potraktowałam tuszem i cracle accents (medium pękającym). Użyłam wielu produktów do uzyskania takiego efektu, a całe to materiałoznastwo znajdziecie na końcu posta. Kilka ozdobnych elementów w postaci kwiatków, ramki, motylka – dopełnilo całości. Wszystko to znalazło miejsce na bardzo dobrej jakości blejtramie i głównie o blejtramach chciałam dzisiaj opowiedzieć.

bl1

Scrapa można zrobić dosłownie na byle czym. Można, ale nie trzeba! Sklep oferuje podłoża bardzo dobrej jakości i w wielu rozmiarach. Zapewniam, że ceny są rozsądne w stosunku do jakości i akceptowalne dla naszego portfela. Wartościa dodaną do produktu jest fakt, że przychodzą do klienta dobrze zabezpieczone (każdy blejtram jest foliowany) i w solidnym opakowaniu (cena przesyłki nie jest wygórowana), a przede wszystkim szybko!

l2

bl6

Blejtramy są estetycznie wykonane: nic się nie strzępi a płótno jest ładnie naciągnięte i pokryte gruntem. Możemy do mediowania wykorzystać obie strony podłoża. Tył blejtramu jest tak wykonany, że bez problemu możemy zrobić shadow box.

bl2

Podobrazia znajdziecie w sklepie w tym miejscu w wielu rozmiarach, najbardziej wybredni klienci mogą się poczuć usatysfakcjonowani!

Materiały  i narzędzia, których użyłam do wykonania pracy:
– podobrazie
– maska – szablon Ranger
– gesso białe
– tekturka – ramka z gałązką
– różyczki papierowe szare
– mgiełka Pentart – malwa
– mgiełka Pentart – niebieski
– tusz Distress – worn lipstick
– medium pękające Craccle Accents Ranger
– tusz do chlapania Pentart – czarny
– pędzle gąbkowe
– pędzel do tła

 Dziękuję za odwiedzenie bloga i lekturę posta. Zapraszam na kolejne inspiracje.

12654500_784860824990584_8642799575153699760_n

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *