Walentynkowy magnes

1Witam serdecznie wszystkie twórcze dusze!

Dziś jest mój debiut na blogu Paper Concept.  Długo się zastanawiałam, co przygotować. Z racji tego, że zbliża się dzień zakochanych, poszłam w klimaty miłosne……. Przygotowałam magnes na lodówkę. Zdradzę Wam, że magnes jest dla mojego męża, który nie przepada za moimi wariacjami-mediacjami :) ale będzie zmuszony się przyzwyczaić.

Uwielbiam mocno zdobione prace, dlatego też dziś taką wykonałam.  Użyłam do tego projektu podkładki ze sklejki, która jest zazwyczaj stosowana do techniki decoupage. Jednak jak widać, do moich bałaganiarskich prac również się świetnie nadaje. Byłam bardzo ciekawa mgiełek firmy Pentart, dlatego też w swoim projekcie wykorzystałam tylko te produkty.

Porządnie zagessowałam drewienko, gdyż jest to materiał, który chłonie jak gąbeczka wszystko. Więc należało dobrze przygotować podłoże do pracy. Kwiaty są, ale jak to bywa w moim wydaniu są one często zamediowane.  Dużego wykonałam z pomocą wykrojnika Sizzix, który wycina świetne duże płatki. Ja osobiście lubuję się w takich olbrzymach. Uważam, że są bardzo oryginalne i nietuzinkowe. Można z nimi robić cuda, nie tylko z papieru :) jak widać poniżej.
1

2

3

4

Do wykonania pracy użyłam między innymi:

podkładka ze sklejki

mgiełka PENTART

mgiełka PENTART złota

mgiełka PENTART perłowa

gesso białe

gesso clear

korale

medium do spękań

pasta postarzająca

brokat sypki

żel medium

złota farba

kwiaty

tiul

wykrojnik

wykrojnik duży kwiat

spoiwo akrylowe

Pozdrawiam serdecznie i  życzę wielu pomysłów na nadchodzące Walentynki :)

A tymczasem do zobaczenia następnym razem….

Aga Baraniak

aga_b

 

 

 

 

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *