Walentynkowe “I love you”

DSC_2402c

Witajcie!
Obchodzicie Walentynki?
Ja muszę przyznać, że z roku na rok z coraz większą sympatią podchodzę do tego dnia. Dowody miłości można dawać codziennie, ale dlaczego 14 lutego nie zrobić tego w wyjątkowy sposób?
Kiedy w dziale nowości naszego sklepu pojawiły się papiery We R Memory Keepers z kolekcji Hello Love, wiedziałam, że nie przejdę obok nich obojętnie. Postanowiłam zrobić z nich kartkę z miłosnym wyznaniem. Zauważcie, że do wykonania kartki nie wykorzystałam żadnych dodatków, tylko papiery i elementy z nich wycięte.
Na początku z papieru ozdobnego tkanina lniana za pomocą tablicy do bigowania przygotowałam bazę kartki. Następnie przykleiłam papiery do scrapbookingu – pierwszy kawałek docięłam na wymiar trymerem, następne warstwy częściowo przycięłam a częściowo przedarłam i przykleiłam je za pomocą kosteczek dystansujących. Na samej górze przykleiłam napis wycięty z arkusza “Lots of love” oraz znaczek z arkusza “My Valentine”.

Jak Wam sie podoba taka prosta, a jednocześnie chyba wystarczająco wymowna kartka?

DSC_2413c DSC_2411c DSC_2412c DSC_2401c DSC_2391c DSC_2399c

Produkty wykorzystane do zrobienia kartki:
– papier ozdobny tkanina lniana
 tablica do bigowania Martha Stewart
trymer do papieru
papier Hello Love – Lots of Love
papier Hello Love – My Valentine
papier Hello Love – You and Me
kostki 3D
klej Magic

Pozdrawiam!
anna_w_thumb

2 komentarze

  • Piękna kartka!
    Ja mam pytanie z serii tych głupich: czy w takich kartkach lniane wytłoczenie jest na zewnątrz kartki czy w środku tam, gdzie się wpisuje życzenia?

    Pozdrawiam serdecznie!

  • Jeśli chodzi o papier “tkanina lniana” to faktura jest widoczna dwustronnie, więc jest i na zewnątrz i w środku kartki :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *