Konkurs urodzinowy – wyniki

baner konkurs11

Witajcie!

Na pewno z niecierpliwością czekacie na ogłoszenie wyników urodzinowego konkursu. Zgodnie z obietnicą za chwilę je podamy. Wcześniej jednak chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za udział i pozostawione komentarze – za życzenia, gratulacje i pomysły na uatrakcyjnienie bloga.
Wasze słowa są dla nas ogromną motywacją do dalszego działania. Dziękujemy!

Pora przejść do konkretów :)

Z przyjemnością informujemy, że Narzędzie do wycinania dużych liter We R Memory Keepers wraz z zestawem papierów Kraft&Gold We R Memory Keepers wędrują do autorki tego komentarza:

“Iza napisał(a):
5 lutego 2016 o 14:52

Dlaczego ja tu zaglądam ? Jest kilka powodów, a dziś konkretnie z powodu Waszych urodzin  więc Wszystkiego co najlepsze!!!
Lubię rozsiadać się w Waszych kątach, oj tak lubię! Nie oznacza to, że zawsze zostawiam po sobie ślad, bo najczęściej po prostu jestem u Was nocami, kiedy to szukam odpoczynku po długim dniu. Uwielbiam przeglądać posty z inspiracjami, które wywołują uśmiech na mojej twarzy i często pobudzają wyobraznię by coś stworzyć. Wprost kocham to, że pod każdą inspiracją jest PODLINKOWANA do sklepu lista użytych materiałów !! Dzięki temu mogę odkrywać coraz to nowsze zastosowania danych produktów albo po prostu dowiadywać się o nich więcej, pomijając fakt , że w ten sposób tak łatwo je znależć w sklepie …
Luuuubię tu być , bo wszystko wydaje się tak proste  wszystko zachęca, mówi do mnie w prostocie i idealnie łatwym przekazie – to chyba także zasługa szaty graficznej, która tak do mnie przemawia – prosta, w jasnych barwach, nieskomplikowana. I tak trzymać !!! Ja tu po prostu odpoczywam.”

Gratulujemy!
Z Izą skontaktujemy sie mailowo.

Ale to nie koniec :)
Mamy jeszcze nagrodę – niespodziankę dla osoby, która jest z nami od samego początku i czynnie bierze udział w życiu bloga uczestnicząc we wszystkich dotychczasowych 12 wzywaniach i niejednokrotnie zgłaszając na nie więcej niż jedną pracę.

Elu17 – dziękujemy za Twoją obecność!

Dla Ciebie mamy bon na kwotę 50 zł na zakupy w naszym sklepie internetowym paperconcept.pl.
Dodatkowo, jesli masz ochotę, możesz zostać autorką tematu naszego marcowego wyzwania :)

W sprawie nagrody skontaktujemy się z Tobą mailowo.

Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie miłe, pełne dopingu słowa i zapraszamy – bądźcie z nami! :)

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *