Zimowy domek

IMG_6460Witajcie! Zima w pełni. Taki śnieżny krajobraz o tej porze roku jest bardzo pożądany. Dlatego ulegając urokowi zimy przygotowałam zimowy domek. Jesteście ciekawi jak go wykonałam zapraszam.

 

Konstrukcję domku zrobiłam sama z beermaty. W takich samych rozmiarach jak poszczególne ścianki domku wycięłam kształty z papieru do scrapbookingu. Najpierw skleiłam beermatę, a następnie okleiłam całość papierem. Dodałam cegiełki z masy modelującej i imitację zmrożonego śniegu. Ozdobiłam domek białymi piórkami, własnoręcznie zrobioną różyczką według kursu, pomponikami i innymi dodatkami. Na koniec dodałam ptaszka z foremki Marthy Stewart.

Do wykonania domku ze sklepu Paperconcept użyłam:
tekturę introligatorską beermat białą
– papier do scrapbookingu Stamperia Drewno spękane jasne/ciemne, Pączki róż drewno z brokatem
szablon Stamperia mur z cegieł
masa modelująca Stamperia
masa śniegowa Pentart
brokat biały
białe piórka
pomponiki
masa plastyczna – zestaw Natur Martha Stewart
IMG_6469
IMG_6480
IMG_6477
IMG_6485
Tym postem kończę moją roczną współpracę z PaperConcept. To był wspaniały rok. Mogłam się w tym czasie dzielić z wami moim spojrzeniem na decoupage i prezentować również inne pomysły na dekoracje z papieru i styropianu. Czułam się prawdziwie zaszczycona mogąc inspirować czytelników bloga swoimi pomysłami.  Swe podziękowania za serdeczną współpracę kieruję do dziewczyn, które tu poznałam. Dziękuję, że mogłam tu być, dziękuję za życzliwość.  Nadszedł czas na zasilenie zespołu projektantów PaperConcept nowymi twarzami – z ich energią, talentem i wspaniałymi projektami, które powstaną.

Jeśli chcecie nadal podglądać moją twórczoć zapraszam na mojego bloga www.limarosecraft.blogspot.com.

Z łezką w oku pozdrawiam serdecznie

Asia
joanna_p_thumb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *