Ozdoby z foremki

masa2

Witajcie!
Dzisiaj chciałabym Was zachęcić do zabawy z foremkami Marthy Stewart. Dzięki nim z masy plastycznej możecie stworzyć niepowtarzalne ozdoby do kartek, albumów, notesów itp.  Silikonowe foremki są bardzo wygodne w użyciu. Gotowe ozdoby  wyjmuje się z nich bez problemu. W zestawach dostępnych w sklepie znajdziecie 4 foremki, 5 kolorów masy plastycznej (biały, brązowy, żółty, czerwony, niebieski), niezbędne przyrządy do pracy oraz taśmę florystyczną i druciki florystyczne do wykonania kwiatów. Dołączona instrukcja z pewnością  pomoże Wam  jeśli będziecie chcieli łączyć kolory.  Jak dla mnie główną zaletą masy plastycznej Marthy Stewart jest to, że zastyga na powietrzu i nie trzeba jej suszyć  w piekarniku.

masa4

Po zakończeniu pracy otwarte opakowanie masy plastycznej przechowuję w szczelnie zamkniętym pojemniku, choć zdarza mi się to rzadko. Lubię zrobić sobie „zapasy” ozdób z białej masy. W każdej chwili mogę je w dowolny sposób ozdobić np. tuszem lub brokatem. Takie gotowe ozdoby przechowuję czasami bardzo długo, a masa nie zmienia koloru i co ważne nie kruszy się. Gotowe ozdoby mocuję  na moich pracach za pomocą kleju Magic.

masa5

masa2

Jako inspirację przygotowałam kartkę ślubną ozdobioną ramką i kwiatami z białej masy plastycznej Marthy Stewart.

Do jej wykonania wykorzystałam następujące produkty:

– zestaw papierów Carta Bella Rustic Elegance

– papier ozdobny

– klej Magic

– gilotyna

– nożyczki

– zestaw masy plastycznej Marthy Stewart Heirloom

– zestaw masy plastycznej Marthy Stewart Nature

– formy silikonowe Flower Garden

 

Pozdrawiam:)

Marlena

banerek dt

 

 

 

 

4 komentarze

  • Rewelacyjny post :) cudownie wygląda na karteczce :) Pytanko czy foremki z zestawów też można zakupić osobno, może jest szansa ????. Z tego co zauważyłam foremki z dużych zestawów nie pokrywają się z tymi co można zakupić po 4 szt anie ukrywajmy cena zestawu jest bardzo wysoka. Proszę o informacje. Pozdrawiam

  • Foremki dostępne są w zestawach skompoowanych przez producenta, nie ma możliwości rozdzielenia tych zestawów. Jeśli chodzi o foremki z zestawu startowego to są one dostepne jedynie z tym zestawem. Pozdrawiamy!

  • Korci mnie ta masa plastyczna i nawet prawie ją zamówiłam :P
    Ale tak patrząc się na tą śliczną pracę znowu poważnie zastanawiam się nad kupnem :P
    Pozdrawiam ;)

  • Dodatkową zaletą masy plastycznej Martha Stewart jest jeszcze fakt, że jest ona bardzo lekka i w żaden sposób nie obciąża pracy. Pozdrawiamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *