MIŁOSNY TELEGRAM

card-perfecta2Dziś po raz pierwszy mam przyjemność zaprezentować Wam moją pracę w ramach DT PAPERCONCEPT. Cieszę się, że przez najbliższe pół roku będę mogła inspirować Was do twórczego działania. Na początek przygotowałam delikatną kartkę z miłosnym wyznaniem, którą można podarować ukochanej osobie. Doskonale sprawdzi się także jako telegram ślubny.

Do jej wykonania użyłam papierów Carta Bella z przepięknej kolekcji „Rustic”. Znajdziecie w niej bardzo dobrej jakości dwustronne papiery m.in. w groszki, serduszka i kwiaty. Jest także arkusz naklejek, a wśród nich alfabet aż w trzech kolorach. Wszystkie elementy zestawu pięknie się ze sobą komponują. Doskonale nadają się do wykonania delikatnych prac w stylu romantic lub shabby chic. Jest tu także coś dla miłośników papierów ze wzorem drewna.

card-perfecta

card-perfecta2

card-perfecta3

card-perfecta4

card-perfecta5

card-perfecta6

Przygotowana przeze mnie karta jest bardzo przestrzenna. Składa się aż z ośmiu warstw papieru! A to wszystko dzięki dystansowym kosteczkom. Do jej dekoracji użyłam papierowych kwiatów w kolorze Light Coral. Ozdobne ramki wycięłam za pomocą maszynki Big Shot.

Do wykonania kartki wykorzystałam następujące produkty:

zestaw kopert i kart Anita’s,

klej Magic,

nożyczki,

gilotyna do papieru,

maszynka Big Shot,

kostki 3D,

kwiaty papierowe,

papiery  Carta Bella z kolekcji „Rustic”.

Pozdrawiam:)

marlenaC

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *