Jedna kolekcja – dwie kartki

DSC_7464

Witam Was w moim kolejnym poście, ale pierwszym w nowym zespole. Cieszę się, że mogę Was nadal inspirować i pokazywać kawałek mojego świata.
Na dziś przygotowałam dwie ślubne kartki. Do ich zrobienia wykorzystałam kolekcję papierów Rustic Elegance Carta Bella. Czy wspominałam Wam już, że uwielbiam papiery Carta Bella? :) Z tą kolekcją było nie inaczej – kiedy tylko pojawiła się na półkach naszego sklepu po prostu musiałam ją mieć :) A dlaczego dwie kartki? Chciałam Wam pokazać, że z jednej kolekcji papierów można stworzyć prace o róznej stylistyce i w róznym klimacie. Mam nadzieję, że mi sie udało.

Pierwsza kartka świetnie oddaje rustykalny klimat kolekcji. Wykorzystałam tu papier o deseniu drewna, który nadaje charakter całej pracy. Dobrałam do niego papier w kolorze soczystej zieleni z motywem drobnych gałązek, a także inne papiery przywodzące na myśl sielską wieś. W kartce znajdziecie wiele przedarć, poszarpanych i postarzonych brzegów, kwiaty, koronkę z dziurkacza i motyle kojarzące się z ciepłym, letnim wieczorem na wsi.

DSC_7464 DSC_7470a DSC_7473a DSC_7485a

Do zrobienia drugiej kartki wykorzystałam jasne, pastelowe, rozświetlone arkusze papieru z kolekcji, dzieki czemu powstała kartka delikatna, lekka i jasna. Zrezygnowałam z wielu dodatków, główną ozdobą kartki jest zabawny słoiczek z sercem w środku, który wycięłam z jednego z papierów. Dodałam białe, drobne różyczki, które podkreśliły delikatny charakter kartki.

DSC_7488a DSC_7500a DSC_7504a DSC_7505a DSC_7508a

Produkty ze sklepu wykorzystane do zrobienia kartek:
– zestaw papierów z naklejkami Rustic Elegance Carta Bella
– zestaw kształtów Rustic Elegance
tusz Distress w kolorze Antique Linen
dziurkacz brzegowy Pętelki
nożyczki precyzyjne Tim Holtz
papier ozdobny tkanina lniana biały 246g
kostki 3D
perły samoprzylepne Pink
perły w płynie
perły samoprzylepne Off White
dziurkacz liść brzozy 1,6 cm

Mam nadzieję, że teraz sami chętnie podejmiecie podobne próby jak ja :)

Pozdrawiam!

anna_w_thumb

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *