Witaj wiosno!

Dzień dobry!
Kiedy na dworze zaczyna się pozimowa plucha, jeszcze bardziej tęsknię za wiosną. Dziś mam dla Was pracę radosną, wiosenną – kolorowy domek dla ptaszków. Jest to inspiracja z serii tych mało praktycznych, ale dających radość z tworzenia. Wykonanie takiego domku nie jest wcale trudne, gdyż z pomocą przychodzą nam świetne produkty – tekturowa budka, wiosenne papiery do scrapbookingu, kwiaty i inne dodatki.
Pracę zaczęłam od oklejenia poszczególnych elementów tekturowego domku papierem, a następnie skleiłam go w całość. Krawędzie delikatnie musnęłam brązowym tuszem. Pozostało ozdobienie. Wykorzystałam papierowe chryzantemy Wild Orchid Crafts, kolorowy sznurek, kawałek zwykłej gazy oraz papierowe elementy wycięte z papierów do scrapbookingu.
Taki domek to fantastyczna wiosenna dekoracja.Tym wpisem żegnam się z Wami i z blogiem PaperConcept. Dziękuję za wspólny, fantastyczny czas, który był dla mnie niesamowicie twórczy i inspirujący. Dziękuję wszystkim wspaniałym dziewczynom, z którymi miałam okazję współpracować przez ten czas – życzę Wam nieustającej weny!
Mam nadzieję, że ten blog będzie nadal dla Was inspiracją i zachętą do działania!
Ściskam mocno!
Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *