Kartka na każdą okazję

Witajcie! Zapraszam na mój pierwszy post w Nowym Roku :) Mam nadzieję, że ten rok będzie dla Was bardzo twórczy i spełni wszystkie Wasze kreatywne marzenia.
A wracając do tematu mojej dzisiejszej inspiracji – dobrze mieć w zanadrzu kartkę uniwersalną, taką, którą w razie pilnej potrzeby wystarczy wyjąć z szuflady, włożyć do koperty/pudełka i wręczyć. Taką, która będzie odpowiednia na wiele okazji. I ja dziś właśnie przygotowałam taką kartkę. Inspiracją do jej wykonania była nowa kolekcja papierów Piątek Trzynastego “”. Papiery, choć delikatne i bardzo kobiece, są doskonałe do prac uniwersalnych. Delikatne, złote wzory łatwo jest przełamać mocniejszym dodatkiem i cała kolekcja zyskuje wtedy inny charakter. Ja jednak tym razem postawiłam na subtelność i kobiecość, skorzystałam też ze sprawdzonej formy i kompozycji kartki.
Trzy warstwy papierów na kartce tworzą eleganckie tło, zaś prosta, kwiatowa kompozycja w centrum kartki jest wystarczającą jej ozdobą. Spójrzcie, jak złoto doskonale komponuje się z różem! Dla przełamania wszechobecnej delikatności kartkę wykończyłam dodaniem szarych kryształków i chlapnięć zieloną mgiełką.
Moja kartka będzie teraz czekać na odpowiednią okazję :)

Do zobaczenia w kolejnym wpisie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *