Świąteczne winietki z życzeniami

Witajcie!
Święta to czas rodzinny, czas spotkań z najbliższymi i czas, kiedy w domowym zaciszu spotykamy się z dawno nie widzianymi przyjaciółmi.
Przygotowałam dziś dla Was winietki na świąteczny stół w formie zimowych latarenek. Winietki są nietypowe, bo oprócz imienia zawierają też krótkie życzenia dla osoby siedzącej na danym miejscu. Pomyślcie tylko – czy nie byłoby miło zastać na stole taką miłą winietkę?

Laterenki wykonałam z papierów z kolekcji “Christmas stories” Mintay by Karola, przy pomocy wykrojnika Sizzix “Lantern box”. Ozdobiłam je elementami wyciętymi z kolekcji a także listkami wyciętymi wykrojnikiem Sizzix “Winter foliage” i białą różą Wild Orchid Crafts obsypaną brokatem. Do wnętrza latarenki włożyłam świeczkę – podgrzewacz na baterie. Na koniec wydrukowałam właściwe winietki i umieściłam je na górze całej dekoracji. Teraz wystarczy tylko nakryć stół i odpowiednio go udekorować :)
Zachęcam do zrobienia własnych winietek na świąteczny stół – będą nie tylko miłą niespodzianką dla gości, ale też piękną, klimatyczną świąteczną dekoracją.

Do zobaczenia w kolejnym wpisie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *