W tym domu straszy!

Witajcie!
Dziś Halloween, dlatego na blogu również mamy halloweenowe klimaty :)
Dzisiejsza moja inspiracja jest z serii projektów niepraktycznych, baaardzo pracochłonnych, pełnych szczegółów ale sprawiających niesamowitą frajdę :)
Nad nawiedzonym domkiem pracowałam trzy wieczory, najpierw przygotowując poszczególne elementy projektu, a na końcu składając je w całość. Inspiracją do wykonania tego projektu był dla mnie wykrojnik Sizzix “Tiny Houses”. Zauroczyły mnie te małe domki, które są naprawdę bardzo uniwersalne i można wykorzystać je w wielu różnego rodzaju projektach. Dziś zobaczycie je w mrocznej, halloweenowej odsłonie.

Korzystając z wykrojnika i maszyny Big Shot wycięłam trzy domki z beermaty – aby były sztywniejsze i bardziej stabilne. Wycięłam również drugą, wierzchnią warstwę z papieru do scrapbookingu. Obie warstwy skleiłam ze sobą. Przed sklejeniem domków w całość potraktowałam je tuszami Distress w kolorze brązu i czerni, aby nadać im mroczny charakter. Okienka wycięłam z czarnego papieru wykrojnikiem Sizzix “Pop Up House”, a następnie podkleiłam pomarańczowym papierem. Dach wykonałam z czarnego papieru brokatowego, podobnie jak płot. Zwykłą gazę zamieniłam na pajęczyny z pomocą czarnej farby akrylowej. Wykorzystałam również mech chrobotek (kupiony kilka lat temu w hurtowni florystycznej), który lekko podbarwiłam mgiełką Distress. Choinki wyciełam wyrojnikiem Sizzix “Evergreen”, a nietoperze wykrojnikiem Echo Park “Bat”. Duchy pochodzą z arkusza papieru Carta Bella “Journaling Cards”. Podstawa całej scenki to pokrywa pudełka po butach pomalowana na czarno.

Nawet jeśli nie obchodzicie Halloween, to zgodzicie się ze mną, że obok takiej dekoracji nie można przejść obojętnie :)


Pozdrawiam halloweenowo i do zobaczenia w kolejnym wpisie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *