Święta pełne ciepła

Dzień dobry!
Przyznam szczerze, że nie zdarzyło mi się jeszcze robić kartek świątecznych w październiku. To przecież dopiero początek jesieni (przed nami jeszcze Halloween i listopadowa, zaduszkowa zaduma), jednak piękne bożonarodzeniowe nowości, które pojawiają się w PaperConcept nie dały o sobie zapomnieć. Sezon świąteczny zaczęłam z papierami “Christmas Stories” Mintay by Karola, bo są bardzo “moje”. Ciepły, świąteczny klimat tworzą według mnie czerwień, drewno, zieleń, jemioła, gwiazdy betlejemskie a także dodatki takie jak latarenki czy drewniane domki. Sama w ten sposób dekoruję na święta swój dom. Dlatego kolekcja “Christmas Stories” nie pozwoliła mi odłożyć się na półkę.

Poza bardzo klimatycznymi arkuszami, znajdziemy w kolekcji także arkusz z elementami do wycinania. Chociaż szczerzę nie lubię wycinania tych nierzadko drobnych elementów, to musze przyznać, że kartka z nimi robi się sama :) Ideałem byłoby, gdyby te elementy były już nacięte i wystarczyłoby je tylko wypchnąć z arkusza. Póki co jednak, musimy pobawić się trochę nożyczkami :)

Przygotowałam dwie kartki, jedną w formacie DL, drugą kwadratową. Dość proste tło rekompensuje w nich warstwowa kompozycja z wyciętych elementów. Kartki są ciepłe, bardzo klimatyczne, aż poczułam lekką tęsknotę za zimą i świetami :) A Wy?

A czy w Waszych pracowniach powstają już świąteczne prace?

Pozdrawiam Was i życzę miłego scrapowania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *