Ślub w kolorze kawy z mlekiem

Witajcie!
Mam dziś dla Was kartkę ślubną w nietypowych dla mnie kolorach (zdecydowanie wolę róże i zielenie), ale uznałam, że taka kolorystyka będzie bardzo odpowiednia na jesienny ślub. Stonowane, delikatne brązy i beże wydały mi się idealne na tę porę roku.
Wprost stworzona do wykonania tej kartki okazała się kolekcja papierów “The Promise”. Bardzo lubię te papiery, zwłaszcza tłoczone arkusze, które są wyjątkowo eleganckie. Wykorzystałam kawałek koronki znaleziony w pudle z przydasiami, który kolorystycznie idealnie wpasował się w całość. Na kartce nie mogło zabraknąć kwiatów, wykorzystałam też ślubne tekturki Simply Crafting. Kropką nad “i” są dekoracyjne perełki samoprzylepne.

Do kartki wykonałam dodatkowo kopertę 3D przy pomocy tablicy do wykonywania kopert We R Memory Keepers. Jest to świetne rozwiązanie dla takich warstwowych kartek, zwłaszcza, gdy nie mamy pod ręką odpowiedniego pudełeczka. Po włożeniu koperty do kartki całość możemy przewiązać satynową tasiemką, cały zestaw prezentuje się wtedy wyjątkowo.


Pozdrawiam i do zobaczenia w kolejnym wpisie :)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *