Sezon świąteczny w pełni

Cześć!

Być może niektórych z Was zdziwił tytuł tego posta, ale taka jest prawda – sezon świąteczny jest w pełni i teraz mamy najlepszy czas na tworzenie wszelkich bożonarodzeniowych dekoracji i prezentów :) W PaperConcept znajdziecie już wiele dodatków do świątecznych prac: dzwoneczki, wstążki, cekiny i wiele, wiele innych cudowności :) Dla mnie podstawą wszelkich projektów jest wełniany filc, na Święta obowiązkowo w bieli, brązie, czerwieni i zieleni. Kolory te wykorzystałam do stworzenia dzisiejszych zawieszek choinkowych: reniferka i Świętego Mikołaja z uroczymi, czerwonymi noskami :)

Zawieszki uszyłam z wełnianego filcu, a w ich wnętrzu umieściłam grubą tekturkę. Do zawieszenia na choince posłużą pętelki z biało-czerwonego sznurka piekarskiego, którego nie może zabraknąć w większości moich świątecznych prac. Mikołaj otrzymał puchaty pomponik do czapeczki, a reniferek elegancką kokardę w kratę.

Już wiem, że to nie ostatnie dekoracje tego typu, które powstaną w tym świątecznym sezonie. Czekam właśnie na paczkę z pięknymi dodatkami z PaperConcept, więc na pewno nie powstrzymam się przed stworzeniem kolejnych nowych wzorów :)

A Wy tworzycie już bożonarodzeniowe prace?

Pozdrawiam Was serdecznie :*

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *