Na opak – karty do journalingu

Cześć, na początek chciałabym się z Wami przywitać.

Jest mi niezmiernie miło, że mogę Tu być i inspirować Was przez najbliższe pół roku.

Jako moja pierwsza inspirację przygotowałam dla Was słodką i prostą prace na płótnie. 

Projekt stworzyłam na podstawie cukierkowego kitu Project Life – Becky Higgins oraz przy użyciu niezawodnego dziurkacza od Dp Craft. Nie wiem czy każdy z Was miał przyjemność pracować z takim zgranym duetem, więc postanowiłam Wam go nieco przybliżyć. W jego skład wchodzi po 30 journaling kart o wymiarach 10,16 x 15,24 i 7,62 x 10,16 oraz 70 słodkich elementów, które idealnie dopełniają całość zestawu.

Karty jak i elementy utrzymane są w pastelowych kolorach i pokryte są folią – błyszczą w kolorze fuksji.


Karty journal są idealne zarówno do Project Life, jak i kartek okolicznościowych oraz idealnie współgrają z LO. Na ich bazie możecie stworzyć ramki z metryczkami czy albumy. Szerokie zastosowanie ułatwia prace i pozwala na swobodne poruszanie się w tematyce podejmowanego projektu, mając na względzie na przykład płeć dziecka. Wystarczy odrobina fantazji, aby stworzyć niepowtarzalny projekt. A teraz opowiem Wam, jak praca powstawała. Postawiłam w niej na prostotę, zastosowałam karty Project Life – Becky Higgins, a całość zdystansowałam, żeby stworzyć przestrzeń i pozwolić pracy oddychać.

Dodałam tagi, które stworzyłam przy użyciu papieru kraftowego i niezastąpionego dziurkacza Dp Craft.

Wystarczy dociąć papier do odpowiednich rozmiarów, 6,3 cm (2,5 cala), 5,2 cm (2 cale), 3,8 cm / (1,5 cala) i użyć dziurkacza.

To idealna opcja, gdy zależy Wam na czasie i nie chcecie wyciągać wykrojników. 

  Takie etykiety idealnie sprawdzą się również podczas przyjęć, przy ozdabiania albumów, kartek czy stworzenia etykiet do Waszych pięknych prac. Jako przystało na zakochaną w technice mixed media pozwoliłam sobie na wybielenie krawędzi białym gessem. Delikatne zachlapanie tła tuszami kreślarskimi oraz farbą akwarelową od Renesansu dopełniło jak dla mnie całość pracy. Mam nadzieję że osiągnięty przeze mnie efekt zachęci Was do podjęcia wyzwania,, zainspirowania się i stworzenia cudownych słodkich prac.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *