Design Team

Witajcie!

Przedstawiamy dziś nasz nowy Design Team.
To moment radosny, ale też i smutny, bo żegnamy się z częścią naszej ekipy projektowej.
Basiu, Kasiu, Kasiu, Kaju – dziękujemy za wspólny, twórczy czas. To była prawdziwa przyjemność współpracowac z Wami! Życzymy Wam wielu sukcesów i radości z dzielenia się swoją pasją z innymi, tak jak robiłyście to na naszym blogu. Wszystkiego najlepszego!

Do pozostających w Design Teamie Ani, Magdy, Marty i Anity dołączyły dwie fantastyczne, utalentowane dziewczyny. Poznajcie je!

Mam na imię Karolina i jestem scrap- i mixed media- holiczką.

Moją pasją jest sztuka, w różnych formach, jest moim oddechem i sposobem na pielęgnowanie najpiękniejszych wspomnień.  Brudzenie paluchów, ciapanie, chlapanie, przecieranie uskrzydla mnie i pozwala kreować świat takim, jakim chciałabym, aby był.

Uwielbiam alterować i zamykać zdjęcia w piękną oprawę. W ten sposób podkreślam ich styl oraz nadaje jeszcze większą wartość emocjonalną. Praca z papierem i mediami to niezwykła przygoda i mam nadzieje, że będziecie mi w niej towarzyszyć.

Home

Cześć wszystkim!
Nazywam się Natalia, jestem z Ukrainy, teraz mieszkam w Warszawie i cieszę się że jestem projektantką DT Paper Concept. Scrapbooking to moje hobby, które zachwyciło mnie kilka lat temu. Próbowałam różnych stylów tworzenia, ale mój ulubiony to “Clean&Simple”. Podoba mi się kiedy jest dużo powietrza i lekkości w pracach. Robię kartki, layouty, czasami mini albumy. Lubię pracować z białym tłem, stemplami, wykrojnikami. Lubię też eksperymentować z różnymi materiałami. Mam nadzię że mogę zainspirować Was tym wspaniałym stylem, aby pokazać, że w prostocie jest wiele pięknych rzeczy.
http://berry-cloud.blogspot.com

Witamy serdecznie w naszym zespole i z niecierpliwością czekamy na nowe inspiracje!
A Was zapraszamy do śledzenia naszego bloga!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.