Podziękowania w stylu C&S

Witam Was jeszcze wakacyjnie!
Przygotowałam dla Was bardzo sympatyczną karteczkę w stylu C&S, czyli Clean and Simple (czysto i prosto). Jak sama nazwa wskazuje, kartki w tym stylu nie mają wielu elementów dekoracyjnych i dodatków, nie są przesadzone w formie, a mimo to nie brakuje im uroku. Kartkowy minimalizm wbrew pozorom nie jest taki łatwy. Trzeba wiedzieć, kiedy przestać wycinać i przyklejać, gdy kolorowe papiery i ozdoby kuszą. Kartki C&S potwierdzają, że mniej znaczy więcej, a co za dużo to niezdrowo.
Do wykonania kartki użyłam tylko jednego wykrojnika – Pretty Peony firmy Sizzix. Postawiłam na stonowaną kolorystykę, czyli połączenie brudnego różu z beżem i szarością. Mimo tych trochę jesiennych barw, kartka wydaje się lekka i delikatna. Dołożyłam kilka kolorach papierów i kartonik z dedykacją. Kartki w tym stylu polecam wszystkim lubiącym minimalizm w życiu oraz tym, którzy lubią dużo ozdób, aby spróbowali stworzyć coś innego.

Na koniec chciałabym się z Wami pożegnać i podziękować zespołowi PaperConcept za możliwość prezentowania Wam swoich prac quillingowych, huskingowych i nie tylko. To była dla mnie wspaniała, twórcza przygoda. Mam nadzieję, że udało mi się przedstawić stosowane przeze mnie techniki i zainspirować chociaż kilka osób. Dziękuję Wam bardzo, że byliście ze mną, czytaliście moje posty i dodawaliście mi skrzydeł. Życzą Wam nieustającej weny i realizowania się w swoich pasjach. Wszystkiego twórczego!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *