Makowy kalendarz

Dzień dobry!

Lato w pełni! Upały dają nam się we znaki i chyba nikt teraz nie myśli o zimie i końcu roku – chwili, gdy zaczynamy rozglądać się za nowym kalendarzem. A dlaczego by nie stworzyć sobie kalendarza już teraz? PaperConcept daje nam taką możliwość. W naszym sklepie dostępny jest fantastyczny wkład kalendarza uniwersalnego, którego prowadzenie można rozpocząć w dowolnym momencie roku. Kalendarz nie jest datowany, daty wpisujemy samodzielnie. Wkład występuje w dwóch wersjach – tydzień na jednej i na dwóch stronach. Ja skorzystałam z tej drugiej wersji i zrobiłam kalendarz letni, kolorowy, pełen polnych kwiatów, który zimą będzie przypominał mi letnie dni.

Kalendarz dostępny jest w formie wkładu do samodzielnego zbindowania. Przygotowałam więc z beermaty dwie okładki, które następnie ozdobiłam papierami do scrapbookingu z kolekcji “Farmlife” Mintay by Karola. Aby kalendarz był trwalszy rogi zabezpieczyłam metalowymi narożnikami. Gdy okładki były gotowe zbindowałam całość. Kalendarz gotowy!

Moim zdaniem taki wkład to świetny pomysł, a najlepsze jest to, że możemy mieć kalendarz taki, który najbardziej oddaje nasz charakter i najbardziej nam odpowiada.

Jak Wam się podoba mój makowy kalendarz?
Pozdrawiam słonecznie i do zobaczenia w kolejnym wpisie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *