All you need is pink

Cześć! :)

Ach, jakie to cudowne, że mamy wakacje! Można troszkę odpocząć, naładować baterie, a przede wszystkim tworzyć w kolorach lata :)

W swoim ostatnim poście Basia podzieliła się z Wami tą niesamowitą informacją, że w PaperConcept można już kupić wełniany filc. Zdecydowanie podzielam entuzjazm Basi w tej kwestii, bo do szycia z tak dobrego jakościowo i pięknego pod względem kolorystyki filcu, ręce same sie palą :) Ja nie mogłam oprzeć się przepięknym odcieniom zieleni oraz różu i stworzyłam prawdziwie wakacyjną ramkę z filcowym flamingiem oraz liśćmi monstery – w końcu to najmodniejsze motywy tego lata.

Flaminga uszyłam z jaskraworóżowego filcu, który dodaje energii od samego patrzenia na niego :D Nogi flaminga wykonałam ze sznurka, na końce którego nawlekłam koraliki. Następnie wycięłam liście monstery – nieocenione do tego okazały się precyzyjne nożyczki. Mają one bardzo cienkie, ale ostre końcówki, bardzo ułatwiające wycinanie maleńkich i trudno dostępnych elementów. W ramce pozostawiłam gotowe passe-partout i pożyczyłam drugie takie samo z innej ramki. Docięłam je na kształt rombu, a całość podkleiłam od spodu papierem do scrapbookingu w biało-czarne pasy. Na koniec zamocowałam wszystkie elementy klejem na gorąco i letnia ramka jest już gotowa! :)

 

 

 

 

 

 

 

Ciekawa jestem, czy podobnie jak mnie, w wakacje ciągnie Was do żywych kolorów?

Widzimy się w następnym poście! :)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *