Filcowe mini pudełeczka

Bardzo często podkreślam w postach, jak ważne jest dla mnie to aby filc był miękki i dobrze się układał.Co jednak można zrobić z tego sztywniejszego? I taki rodzaj filcu znajduje się w mojej pracownii.Leży i czeka,na właśnie taki dzień.Zatem jeśli macie gdzieś w czeluściach swoich zapasów sztywny,poliestrowy filc,podpowiem Wam,że można stworzyć z niego coś bardzo ciekawego.A zarazem przyjemnego dla oka 😉 Myślę też,że zmorą każdego rękodzielnika jest bałagan.U mnie dosłownie nie można zapanować nad małymi przydasiami.Potrzeba matką wynalazku-ze sztywnego filcu powstały małe pudełeczka.Robi się je szybko i bardzo łatwo,a co najważniejsze-potrzeba do nich tylko 3  rzeczy : sztywnego filcu,koronki samoprzylepnej i pistoletu do klejenia na gorąco.

Wrzucam Wam poniżej szablon na takie pudełeczka.Rozmiar oczywiście można dowolnie modyfikować.Łapcie i twórzcie swoje małe organizery,chętnie dowiem się również,na co jeszcze wykorzystacie te filcowe maleństwa.

Miejsca do sklejenia pokryłam klejem z pistoletu na gorąco,popularny magiczny klej niestety nie daje rady.

Myślę, że mini pudełeczka idealnie sprawdziłyby się jako opakowania na mini prezenciki,jak myślicie?

A jeśli już jest mowa o filcu,to niedługo Paper Concept będzie miał dla Was niespodziankę.Gwarantuję,będziecie zachwyceni,ja już jestem ;-)
Ślę buziaki
Basia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *