Najserdeczniejsze życzenia

Dzień dobry!
Zbliża się ten czas w roku, kiedy okazji do wręczenia kartek z życzeniami jest mnóstwo. Przede wszystkim śluby, ale też na przykład Dzień Mamy czy Taty, zakończenie roku szkolnego, nie wspominając o urodzinach, imieninach i rocznicach. Przygotowałam na dziś bardzo uniwersalną kartkę – taką, którą dobrze mieć w zanadrzu i wyjąć gdy przydarzy się odpowiednia okazja :) Kartkę, którą możemy przekazać nasze najlepsze, najszczersze życzenia.
Wykonałam ją z papierów z kolekcji “Love Story”. Papier są rewelacyjne! Przede wszystkim bloczek zawiera aż 48 kartek, co w zupełności wystarczy na wykonanie nawet niejednego albumu. Cześć kart jest tłoczona, inne zawierają elementy foliowane, jeszcze inne mają ozdobną fakturę. Kolory i wzory papierów są bardzo uniwersalne i odpowiednie na wiele okazji. Papiery mają idealną grubość 200 g. Ja jestem nimi zachwycona i Wam polecam ich wypróbowanie.
Dzisiejsza kartka powstała w formacie DL, składa się z kilku warstw a jej główną ozdobą jest kwiatowa kompozycja na środku. Okolicznościowy napis może być dowolny, dopasowany do okazji. Papiery z kolekcji pięknie się ze sobą komponują, praca z nimi jest naprawdę wyjątkowo przyjemna :)

Zapraszam do obejrzenia kartki:


Pozdrawiam Was wiosennie i do zobaczenia w kolejnym wpisie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *