Przedstawiamy Design Team

Dzień dobry!
Dziś mamy wielką przyjemność przedstawić Wam nasz nowy Design Team.
Nasze szeregi zasiliły cztery nowe, bardzo utalentowane projektantki, które pozostaną z nami przez najbliższe pół roku.

Zanim jednak przejdziemy do ich prezentacji, chcemy serdecznie podziękować Asi Poczman, Beacie Bączek i Ani Wysockiej, które ustąpiły miejsca nowym projektantkom.
Dziękujemy za piękne inspiracje, poświęcony czas, wyjątkową atmosferę współpracy i życzymy Wam wielu twórczych sukcesów!
Mamy nadzieję, że nasz blog pozostanie miejscem, które nadal chętnie będziecie odwiedzać :)

A teraz pora, abyśmy przedstawili Wam skład naszego obecnego Design Teamu.
Oprócz znanych Wam Ani Wdowiak, Magdy Jurczyk, Basi Gutt i Kasi Wiącek od teraz inspirować Was będą cztery bardzo zdolne dziewczyny.
Poznajcie je!


Marta Piekarczyk

Jestem żoną i matką dwójki wspaniałych dzieci. Mieszkamy pod Krakowem. Na co dzień ” kura domowa”, która czasem zamienia się w projektantkę papierów do scrapbookingu. Kocham swoje hobby, wszelakie papierowe prace, mixedmedia oraz tworzenie dekoracji do naszego domu. Lubię naturalne przedmioty, czasem proste, a czasem bardzo rozbudowane – w zależności od nastroju. Lubię robić to co robię, i zawsze chcę więcej. Spełniam swoje marzenia, i daje mi to ogromną satysfakcję.


Kaja Tomalik

Na co dzień jestem żoną i mamą trójki niesamowitych dzieci. Choć obowiązki domowe pochłaniają większą część czasu to pomimo wszystko staram się znaleźć chwilę na tworzenie. Uwielbiam zabawę z papierem. Lubię łączyć kolory, faktury, poznawać nowe narzędzia itp. Najczęściej wykonuję personalizowane kartki okolicznościowe w których mieszam różne techniki tj. origami, paper folding czy pop-up… Cieszę się ogromnie, kiedy widzę jak pasja do tworzenia przechodzi na moje dzieci. Może uda mi sie zarazić też i Was?
W głowię noszę wiele pomysłów i niezrealizowanych jeszcze projektów. Chciałabym aby ujrzały światło dzienne.
Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga: http://pracowniakai.blogspot.com


Anita Stępnik

Rękodzieło to moja pasja od zawsze, a od pewnego czasu również praca. Prowadzę działalność pod nazwą Anita’s Handmade Pracownia Rękodzieła. Dzięki temu, że kocham to, co robię, wreszcie przestałam tak naprawdę pracować ;) Szkoda tylko, że doba nie może się rozciągnąć i że trzeba jednak trochę spać.
Zajmuję się głównie szyciem z filcu – to moja miłość od pierwszego wejrzenia, która trwa niezmiennie od kilku dobrych lat. Filc to sposób na dobry i zły nastrój. Tworzę filcowe breloczki, wianuszki, obrazki i dekoracje. Oprócz tego robię na drutach, na szydełku, szkicuję i jestem fanatyczką skoków narciarskich. Każdy mój dzień zaczyna się od rękodzieła i na nim kończy. Staram się, by każdy filcaczek, który wychodzi spod moich rąk, był słodziutki do granic możliwości. Chciałabym, by każdy, patrząc na filcaczki, mógł przenieść się w ich uroczy, mięciutki, filcowy świat przepełniony miłością i dobrą zabawą :)
Niezmiernie cieszy mnie fakt, że na blogu PaperConcept będę mogła prezentować Wam moje prace. Kto wie, może i Wy zakochacie się w filcu? :)
Moje miejsce w sieci: anitashandmade.blogspot.com

Katarzyna Opoka

Cześć. Jestem Kasia i kocham papier. Pracuję z nim od zawsze, ale pierwszy raz moje prace pokazałam szerszej publiczności w kwietniu 2012 roku na stronie www.facebook.com/papieroweczarymary
Wiele się nauczyłam przez ten czas. Udoskonaliłam warsztat, wyrobiłam pewnien styl. Po drodze były również porażki. Wiele kartek wylądowało na dnie szuflady i nigdy nie ujrzy światła dziennego. Ale w żaden sposób mnie to nie zniechęciło. Kocham to, co robię i robię to z prawdziwą pasją. Bardzo się cieszę, że będę miała możliwość zainspirować Was do stworzenia czegoś fajnego.
Witamy w naszym teamie i z niecierpliwością czekamy na inspiracje naszych nowych projektantek.
Mamy nadzieję, że Wy też :)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.