Birdsong

Witajcie!
Ostatnio w naszym sklepie pojawiło się tak wiele wiosennych, kwiatowych kolekcji, że zimowe prace są chyba już tylko wspomnieniem :)
Szkoda nie skorzystać z nowości, które oferuje PaperConcept.
Na moim warsztacie aktualnie gości kolekcja “Birdsong” Mintay by Karola, z której wykonałam prezentowany dziś album. Moja wersja to album na zdjęcia dla bliskiej osoby – niekoniecznie walentynkowy, chociaż może być również takowym :) Album jest pastelowy, niewielkich rozmiarów, pełen wycinanych dodatków.
Spójrzcie!

Pracę zaczęłam od przycięcia tektury beermat do wybranego rozmiaru. Następnie poszczególne karty okleiłam papierami z kolekcji “Birdsong” i ozdobiłam elementami wyciętymi z arkusza znajdującego się w kolekcji. Tym razem postawiłam na mocno warstwową, bogato zdobioną okładkę. Oprócz kwiatów mamy na niej ptaki i dużo motyli, które są jednym z moich ulubionych motywów. Pastelowe, delikatne kolory papierów sprawiają, że pomimo dużej ilości dodatków album jest delikatny. Napis to stempelek Lawn Fawn wycięty nożyczkami i przyklejony przy pomocy kosteczek 3D. Kropka nad “i” to u mnie tradycyjnie perełki w płynie i samoprzylepne kryształki.

Prawda, że to wspaniały upominek dla kogoś bliskiego?
Pozdrawiam i do zobaczenia w kolejnym wpisie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *