Welcome Little One

Witajcie :)
W przerwie pomiędzy pracami świątecznymi chciałam Wam pokazać albumik wykonany dla dziewczynki która za chwilę pojawi się na świecie :)

Wykorzystałam świetne papiery Carta Bella – Rock A Bye Baby Girl. W kolekcji tej znajdziecie naprawdę wszystko co jest potrzebne do zrobienia super albumu. Począwszy oczywiście od samych papierów które są w dwóch rozmiarach 30×30 i 15×15, poprzez naklejki, tekturowe kształty, ćwieki dekoracyjne i wiele innych.

Wybrałam bazę albumu z 12 kartami, jednak podczas pracy musiałam zrezygnować z czterech kart. Pomimo, że każda strona albumu nie jest bardzo warstwowa to jednak nawet ta jedna warstwa na taśmie dystansującej powoduje, że album staje się pękaty :) a po drugie, tak liczyłam liczyłam i okazuje się, że zamówiłam za mało papieru ;) ale na trzech stronach są zrobione otwierane karty które pomieszczą dwa zdjęcia :)

Ogólnie album pomieści 17 zdjęć formatu 9×13 cm. Zdjęć nie trzeba wklejać, dziurkaczem narożnikowym zrobiłam nacięcia które umożliwiają swobodne dodawanie i usuwanie zdjęć. Album na rogach wzmocniłam dodatkowo metalowymi narożnikami. Album prosty, nie przeładowany – mam nadzieję, że się Wam spodoba :)

Pozdrawiam

Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *