Coraz bliżej święta

Witajcie!
Jak idą Wasze przygotowania do Świąt? Czasu jest coraz mniej, więc pora poważnie pomyśleć o kartkach świątecznych, ozdobach choinkowych i upominkach dla najbliższych. Ja obiecałam sobie, że w tym roku nie będę czekać do ostatniej chwili :) Mam nadzieję, że uda mi się dotrzymać słowa :)
Przygotowałam dziś dla Was kartkę świąteczną, którą wykonałam z wykorzystaniem cudownych wykrojników Spellbinders. Bardzo cieszę się, że ta marka pojawiła się w naszym sklepie. Oprócz fantastycznych wykrojników w ofercie Spellbinders znajdziecie również świetne stemple. Ja zaopatrzyłam się już w motywy świąteczne i powoli będę je testować. Wykrojnikami “Gilded Ornaments Holiday”, które dziś wykorzystałam jestem zachwycona – poza tym, że te ornamentowe bombki pięknie się prezentują, wykrojniki też świetnie tną i nie ma najmniejszego problemu z wyjęciem z nich wyciętego elementu.
Prace rozpoczęłam od przygotowania bazy w moim ulubionym kwadratowym kształcie, tym razem z papieru Splendorgel – Extra White 230 g. Wykorzystałam papiery Piątek Trzynastego “Biegun Północny”. Przy pomocy Big Shota i wykrojników wycięłam bombki, następnie podkleiłam je kostkami 3D. Z czerwonej wstążeczki w płatki śniegu zawiązałam kokardki i przykleiłam do bombek. Napis “Happy holidays” to stempel z zestawu stempli i wykrojników “Happy Holiday Ornaments” Spellbinders. Kropką nad “i” są perełki w płynie i białe, brokatowe gwiazdki – naklejki dpCraft, które są moim prawdziwym świątecznym hitem. Są naprawdę uroczym dopełnieniem każdej bożonarodzeniowej pracy.

Efekt końcowy prezentuje się tak:

Wracam do robienia kolejnych kartek :)
A Was zachęcam do tego samego i do zaglądania na nasz blog :)

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *