DESIGN TEAM

Witajcie!
Przedstawiamy dziś nasz Design Team, który będzie inspirował Was przez kolejne pół roku. W pierwszej kolejności chcielibyśmy jednak podziękować naszym dwóm zdolnym koleżankom, które dziś żegnają się z Design Teamem.
Kasiu, Beato – dziękujemy za Wasze zaangażowanie i za piękne prace, które były inspiracją dla nas wszystkich. Życzymy Wam spełnienia marzeń! Będziemy Wam kibicować w Waszej twórczej drodze! Dziękujemy i powodzenia!

Podziękowania należą się też wszystkim, którzy ubiegali się o przyjęcie do naszego Design Teamu. Wybór tylko dwóch osób był dla nas nie lada wyzwaniem. Żałujemy, że nie możemy współpracować z Wami wszystkimi, mamy jednak nadzieję, że kolejne nabory będą okazją, aby przypomnieć nam siebie i swoją twórczość. Zapraszamy!

W naszym zespole witamy dziś dwie uzdolnione projektantki, które przez najbliższe miesiące będą dzielić się z Wami swoją pasją. Poznajcie je!

Beata Bączek

Mam na imię Beata i cierpiąc na syndrom “niespokojnych rąk”, zajmuję się różnymi dziedzinami szeroko pojętego rękodzieła odkąd pamiętam 🙂. Z wykształcenia jestem ceramikiem, ponadto skończyłam kierunek Architektura Wnętrz, na Wydziale Artystycznym WSUS w Poznaniu. Przez kilkanaście lat na poznańskim starym Mieście prowadziłam Pracownię Ceramiki Artystycznej. Próbowałam także mnóstwa innych rzeczy: decoupage, witraż, malarstwo, rysunek, malowanie na jedwabiu, szkle… Obecnie najbardziej pochłania mnie scrapbooking, mixmedia, a moja najnowsza miłość to foamiran. Często jeżdżę na różnego rodzaju warsztaty, lubię poznawać nowe techniki, media i oczywiście ludzi.
Najwięcej moich prac można obejrzeć na moim fanpage”u: https://www.facebook.com/U-Motylka-165861347101360/
Zapraszam!

Anna Wysocka

Cieszę się ogromnie, że mogłam dołączyć do zespołu PaperConcept.
Moja scrapbookingowa przygoda zaczęła się stosunkowo niedawno, bo w zeszłym roku.
Oglądając blogi koleżanek zakochałam się w papierach i tych wszystkich cudeńkach :) wpadłam po uszy  i wiem, że będzie to miłość do grobowej deski :) Tworzę głównie kartki ale inne formy nie są mi obce. Zwracam bardzo dużą uwagę na jakość wykonania pracy – musi być idealnie i dokładnie :) Detale są dla mnie bardzo ważne :)
Mam nadzieję, że moje inspiracje przypadną Wam do gustu :)
Moje miejsce w sieci: http://art77anna.blogspot.com

Witamy serdecznie i nie możemy się już doczekać Waszych inspiracji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.