Skrzyneczka na “do widzenia” :)

Nowości w sklepie cieszą zawsze :) a jeśli sa to kolorowe, urzekające papiery cieszą podwójnie – przynajmniej jest tak w moim przypadku. Tym razem cudowny papier z kolekcji ITD spowodował, że skrzynka na kwiaty ujrzała światło dzienne :)

Kolejna bardzo prosta realizacja dla Was. Chciałam Wam pokazać, że decoupage nie koniecznie to bardzo zdobne, bogate, ociekające złotem i srebrem przedmioty. Tą techniką można się bawić robiąc proste ale równie efektowne przedmioty codziennego użytku. To miłe spędzanie czasu i upiększanie swojej rzeczywistości :) Dzisiejsza skrzyneczka powstała z połączenia bejcowanego drewna z cudownym, wręcz wiosennym papierem. Oczywiście powierzchnia pod papierem została pomalowana na biało, pozostałe trzy ścianki są pobejcowane na brązowo, a brzegi postarzone ciemna farba akrylową. Aby papier nie do końca pozostał czysty i śliczny ;) udekorowałam go motywami ze stempli. Na koniec pozostało skrzyneczkę tylko polakierować i już może cieszyć nasze oczy.

Tą praca kończę cykl moich inspiracji dla Was. Bardzo Wam dziękuję za ten czas, który spędziłam na blogu i za Wasz czas w którym to obserwowaliście moje inspiracje. Mam nadzieję, że choć jedną osobę skłoniłam do tego aby spróbowała swoich sił w decoupage lub rękodziele. Każde nowe wyzwanie jest nauką i za to dziękuję twórcom bloga, koleżankom z DT i Wam czytelnikom :) Dziękuję za tą przygodę i zapraszam na mojego bloga, który niezmiennie będzie prezentował moje wyroby i gdzie będzie można mnie spotkać w rzeczywistości wirtualnej :)

 

Ze sklepu użyłam:

  1. drewniany pojemnik z sercem
  2. papier ryżowy
  3. bejcę lasur
  4. białą farbę akrylową
  5. stemple Stamperia
  6. tusze do stempli
  7. lakier w sprayu

Miłej zabawy i do zobaczenia :) pozdrawiam
Beata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *