Jagodowa herbaciarka

Witajcie wakacyjnie!
Sezon na jagody i borówki w pełni, dlatego zamarzyła mi się tak owocowa herbaciarka. Przy okazji chciałam Wam pokazać nowości jakie pojawiły się w sklepie PaperConcept. Zapraszam :)

Spośród wielu pięknych nowości wśród papierów ITD do herbaciarki wybrałam z motywem borówek . Do tego papieru na bokach dopasowałam papier do scrapbookingu tej samej firmy. Przed naklejeniem wyciętych fragmentów papierów całe pudełko pomalowałam białą farbą. Następnie przy użyciu kleju  Mod-Podge przykleiłam papier ryżowy. Papier do scrapbookingu nawilżyłam malując na odwrocie umoczonym w wodzie pędzlem. Następnie i pudełko i papier pokryłam klejem Mod-Podge. Taki zabieg powoduje, że dość gruby papier przyklei się idealnie. Na wieczku dodałam napis “Fruit Tea”. Użyłam do tego Gel Heavy Body Mat firmy Renesans wymieszany z białą farbą. Następnie wieczko pomalowałam farbą kredową Pentart w kolorze jeżyny. Lekko pocieniowałam farbami w kolorze czarnym, zieleni weneckiej i bieli. Przeszlifowałam, aby odkryć biały kolor spod spodu.
Całość pokryłam jeszcze raz preparatem Mod-Podge, a następnie warstwą lakieru. Za pomocą pędzla szczecinowego pokryłam całość kolorowymi kropeczkami. Na to kilka warstw lakieru.
Metalowe nóżki i kołatkę pomalowałam farbą w kolorze jeżyny i czarną, a następnie delikatnie farbą w kolorze platynowym.

Do inspiracji użyłam:
drewnianą herbaciarkę 2 komorową,
papier ryżowy ITD z motywem borówek,
papier do sbrabookingu,
klej Mog-Podge matowy,
farbę kredową Pentar w kolorze jeżyny,
– farby akrylowe Renesans: białą, czarną , zieleń wenecka, turkurs perłowy i platynową,
Gel Heavy Body Mat firmy Renesans,
pędzel do kleju,
pędzel szczecinowy,
pędzle do lakieru,
metalowe nóżki,
metalową kołatkę.

Pozdrawiam serdecznie

Asia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *