Nietypowo na ślub

Witajcie!
Tradycyjne kartki ślubne zawierają zazwyczaj typowe ślubne motywy jak obrączki, gołąbki czy wizerunek Młodej Pary i obowiązkowo dużo kwiatów. Takie kartki i ja bardzo lubię, ale raz na jakiś czas nachodzi mnie ochota, aby zrobić coś nietypowego, odbiegającego nieco od tradycji.
W ten sposób powstała kartka, którą dziś chcę Wam zaprezentować – oryginalna i z humorem.Inspiracją do jej wykonania był nowy wykrojnik Sizzix, który ostatnio zakupiłam w naszym sklepie – “Open Road”. Jadący samochodzik z walizkami na dachu zachwycił mnie i postanowiłam wykorzystać go w nieoczywisty sposób.
Samochód kojarzy się z podróżą i drogą, stąd moje skojarzenie ze ślubem i “nową drogą życia”. Później wszystko już poszło łatwo. W ruch poszły papiery i narzędzia. Wykorzystałam papiery z zeszłorocznej, żeglarskiej kolekcji Carta Bella “Yacht Club”, ale jak widać sprawdzają się świetnie również w innego rodzaju pracach. Bazę kartki wykonałam z papieru ozdobnego tkanina lniana. Napis wykonałam w programie graficznym. Na kartce znalazły się też drobne różyczki Wild Orchid Crafts – mały ukłon w stronę tradycji :)

Jak Wam się podoba efekt?

W prezencie dla Was mam digi – stempelek z napisem, który wykonałam na tę kartkę.
Możecie go pobrać i wykorzystać w swoich pracach, pamiętajcie jednak, aby podlinkować źródło, z którego go pobraliście :)


Materiały, które wykorzystałam do wykonania kartki:

papier Carta Bella “Yacht Club” – Nautical Flag
 papier Carta Bella “Yacht Club” – Nantucket
 papier Carta Bella “Rock-A-Bye Baby Boy” – Our Little Man
 kostki 3D
 klej Magic
 papier tkanina lniana
 gilotyna do papieru
 Big Shot
 wykrojnik Sizzix “Open road”
 różyczki Wild Orchid Crafts”
 cienkopis

Pozdrawiam Was i zapraszam na kolejne wpisy!
Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *