Kartka z imieniem

Witajcie!
Za kilka dni Dzień Dziecka, dlatego moja dzisiejsza inspiracja jest powiązana z tym świętem. Przygotowałam kartkę z imieniem, która świetnie sprawdzi się nie tylko z okazji najbliższego święta, ale też imienin, urodzin, narodzin itp. Zapraszam!
Pamiętacie kolekcję papierów Simple Stories “Bloom & Grow” z krasnalami? Uznałam, że będzie idealna do wykonania dziecięcej kartki. Wykorzystałam nie tylko papiery z kolekcji, ale też dodatki w formie naklejek i gotowych elementów tekturowych. Tym razem przygotowałam bazę w formacie DL. Niezbyt często wykonuję kartki w tym formacie, ale tym razem rozmiar ma znaczenie ;) Postanowiłam na kartce ułożyć imię dziecka przygotowane z liter wyciętych przy pomocy mini tablicy do wycinania liter i cyfr We R Memory Keepers. Imię zajeło prawie całą szerokość kartki, ale zostało jeszcze sporo miejsca na jej ozdobienie. Na moje kartce rządzą krasnale :)
Tablica do wycinania liter i cyfr mnie zachwyciła. Jak widzicie można wykorzystać ją i do robienia kartek, ale też w innego rodzaju pracach – albumach, scrapach, dekoracjach. Co zrobić, kiedy imię ma więcej liter niż to na mojej kartce? Jeśli jest bardzo długie, można wykorzystać tylko pierwszą literke imienia, przy krótszym można ułożyć wszystkie literki tak, aby lekko na siebie nachodziły. Jeśli wycięte litery będą w różnych kolorach, to nie ma ryzyka, że napis zleje się i będzie nieczytelny.
Jak Wam się podoba taki pomysł na kartkę?Do wykonania kartki wykorzystałam następujące produkty ze sklepu:

papier Simple Stories “Bloom & Grow” – Be Happy
 papier Simple Stories “Bloom & Grow” – Dig It!
 samoprzylepne kształty “Bloom & Grow”
 kartonowe kształty “Bloom & Grow”
 naklejki “Boom  & Grow”
 papier tkanina lniana 246 g biały
 tablica do bigowania
 gilotyna do papieru
 tablica do wycinania liter i cyfr w wersji mini
 klej Magic
 kostki 3D

Pozdrawiam i do zobaczenia w kolejnym wpisie :)
Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *