Do all things in love

Dzień dobry!
Muszę, po prostu muszę wypróbować każdą nową kolekcję papierów, która pojawia się w naszym sklepie :) Moim zdaniem urok każdego arkusza papieru najlepiej widać w pracach, jakie z nich tworzymy. Tym razem na moim biurku pojawiły się papiery z kolekcji “Faith” Simple Stories. Kolekcja zawiera sporo motywów religijnych (przyznacie, że to dość niespotykane) – wśród arkuszy z kartami do journalingu czy dodatków znajdziemy wiele cytatów i motywów z Biblii. Ale moja kartka wcale nie ma wydźwięku religijnego – jest uniwersalna, pozytywna a hasło, jakie się na niej znajduje jest bardzo uniwersalne.

Kartka jest dość zabałaganiona, mocno warstwowa, bardzo kolorowa, jednak to, co w niej najważniejsze nie ginie. Mnie osobiście urzekła kolorystyka tych papierów – radosna i bardzo pozytywna. Myślę, że z tej kolekcji można stworzyć wiele wspaniałych, uniwersalnych prac.
Moja kartka ma kształt kwadratu – moim zdaniem najłatwiejszy do zagospodarowania. Bazę zrobilam z papieru wizytówkowego Młotek. Poszczególne warstwy stworzyłam z różnych arkuszy papierów z kolekcji i ułożyłam je w ten sposób, aby żadna z warstw nie była przysłonięta przez kolejną, Szkoda zakrywać tak piękne papiery :) Do wykończenia użyłam tekturowych, gotowych elementów, które stanowią dodatek do kolekcji. Kropkę nad “i” stanowią samoprzylepne perełki – mój ulubiony element wykończenia każdej pracy :)

Całość prezentuje się tak:

Wykorzystane materiały:
papier ozdobny młotek biały 246g
 papier Simple Stories “Faith” – Journaling Cards
 papier Simple Stories “Faith” – Love
 papier Simple Stories “Faith” – Peace
 kartonowe kształty Simple Stories “Faith”
 klej Magic
 nożyczki
 kostki 3D
 perełki samoprzylepne
 gilotyna lub trymer
tablica do bigowania

Zachęcam do tworzenia i zapraszam na mój kolejny post, w którym podsumuję marzecz i kwiecoeń w moim albumie Project Life :)

Pozdrawiam
Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *